BEZPŁATNA SERIA 3 SZKOLEŃ + KSIĄŻKA GRATIS

Poznaj Strategie Wielkich Managerów, Dzięki Którym Zatrudnisz, Zwiększysz Zaangażowanie i Zatrzymasz Najlepszych Pracowników.

CHCĘ BEZPŁATNE SZKOLENIA!

Zapisz się już teraz!

Podczas bezpłatnej serii 3 szkoleń:

Oddamy głos

ponad milionowi pracowników, którzy zdradzą Tobie najważniejszą przyczynę dlaczego opuszczają swoje organizacje.

Poznasz 4 klucze Wielkich Managerów

dzięki którym pozyskują, wzbudzają zaangażowanie i zatrzymują w firmach najbardziej utalentowanych pracowników.

Dowiedz się jakich pracowników

powinieneś zatrudniać oraz awansować, bez względu na stanowisko pracy oraz wielkość firmy, jej strukturę czy kulturę organizacyjną.

Jak wybrać najlepszą firmę

i pracę dla Ciebie - Najlepszą czyli TĄ, w której masz największą szansę osiągnąć największy możliwy wpływ w najdłuższym możliwym czasie.

Przemysław Walter

Szkolenie poprowadzi:

Przemysław Walter jest Międzynarodowym Coachem, Trenerem i Konsultantem Zarządzania. Od 12 lat współpracuje z Katedrą Zarządzania Kadrami Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu prowadząc zajęcia na studiach podyplomowych. Jest wybitnym praktykiem który przeprowadził już blisko 2000 h indywidualnych sesji Coachingu. Do tego ma na swoim koncie ponad 20.000 godzin spędzonych w Sali szkoleniowej jako trener. W swojej karierze doradzał i szkolił managerów z 6 krajów.

Jeżeli uznasz, że moja propozycja jest dla Ciebie:

Zapisz się już teraz

Zapisz się teraz i skorzystaj z dodatkowych możliwości rozwoju:

Bezpłatna Seria 3 szkoleń z cyklu „WHO ™”.

Bezpłatny bilet na Konferencję THE Greatness Code ™

154 stronicowa książka pt. InSideOUT

Zaufali nam profesjonaliści

Udział zarówno w pierwszej jak i drugiej części szkolenia z Coachingu pozwolił mi zgłębić ogromnie dużo wiedzy. Przemek profesjonalnie przekazuje swą wiedzę i dzieli się doświadczeniem. Z jego pomocą mogłam opanować umiejętności w praktyce. Atmosfera podczas szkoleń była niezwykle spokojna i radosna.

Przeprowadzone sesje coachingowe, które były elementem szkolenia nadzwyczajnie wiele wniosły w moje życie. Jako przyszły coach czuję się dobrze przygotowana, ponieważ przekonałam się na własnym przykładzie, iż przedstawione narzędzia i metody się sprawdzają. Z przyjemnością kolejny raz wezmę udział w szkoleniu/warsztacie organizowanym przez Przemka.

Anna Żurek

Amazon

Szkolenie „Praktyk Zintegrowanego Coachingu”, w którym miałam przyjemność wziąć udział nie tylko pokazało mi skuteczne techniki, pomocne w realizacji czy nawet ustalania celów zawodowych, ale również uświadomiło mi jak mogę pozytywnie wpłynąć na moją sferę prywatną.

Przemek świetnie prowadzi zajęcia, poza teorią jest mnóstwo zajęć praktycznych, dzięki którym nie raz odkrywałam rzeczy dla mnie zupełnie nowe. Dla mnie udział w tym szkoleniu to wartościowa inwestycja na całe życie. Szczerze polecam je nie tylko przyszłym coachom, ale także osobom które są zainteresowane własnym rozwojem.

Ania Stasina

Financial Analyst Hewlett-Packard

Mogę z czystym sumieniem napisać, że było to NAJLEPSZE SZKOLENIE, na jakim byłam i na pewno będę polecała je innym. Należę do nieformalnego „Forum” HR, który skupia menedżerów HR z różnych zakładów produkcyjnych na terenie dolnego śląska i województwa opolskiego. Na pewno na naszym kolejnym spotkaniu opowiem o Twoim szkoleniu, bo wiem, że warto.

Szkolenie przede wszystkim pozwoliło mi poznać samą siebie, dało bardzo dobre narzędzie do komunikacji, pozyskiwania dobrych pracowników i szukania talentów.

Dziękuję za super szkolenie i do usłyszenia!

Katarzyna Dobrowolska

Bridgestone Diversified Products Poland Sp. z o.o.