Szkolenie Mastery Coaching Fundamentals ™

Szkolenie Mastery Coaching Fundamentals ™ to rzetelne wprowadzenie w formie szkolenia z coachingu video, do metodologii Integrated Coaching ™ opartej na THE New Game of Business Coaching ™ - podejściu skoncentrowanym na oferowaniu procesu coachingowego w różnych formach i rozwijaniu wielu strumieni zysków w biznesie coachingowym - inspirowanym praktyką Światowej Klasy Coachów.

Szkolenie Mastery Coaching Fundamentals ™ jest I Modułem (nieobowiązkowym) Certyfikowanej Szkoły Zintegrowanego Coachingu ™, która przygotowuje do samodzielnego wykonywania Zawodu Coacha, i profesjonalnego prowadzenia coachingu jednocześnie przełamując największe tabu Zawodu Coacha - pieniądze - ucząc jak budować prosperujący biznes coachingowy i zwiększać swoje zyski oraz wpływ na Siebie, Klientów i Świat.

Kup szkolenie!

Ścieżka rozwoju kompetencji Integrated Coaching ™

Ścieżka rozwoju kompetencji Integrated Coaching ™

Szkolenie Mastery Coaching Fundamentals ™ to

THE New Game of Business Coaching ™

Szkolenie z Coachingu Video Mastery Coaching Fundamentals ™, nauczy Cię podstaw Zintegrowanego Coachingu ™ opartego na THE New Game of Business Coaching ™, w tym podstaw unikalnych rozwiązań i podejścia coachingu zorientowanego na cel i zapewni Tobie możliwość doświadczenia profesjonalnej rozmowy coachingowej. To doskonały wstęp do podjęcia świadomej decyzji o kontynuowaniu swojej ścieżki rozwojowej w Zawodzie Coacha. 

THE New Game of Business Coaching ™, to specjalna metodyka, zintegrowanego coachingu, zaprojektowana na potrzeby kształcenia Światowej Klasy Coachów, wprowadzająca właściwą równowagę między uczeniem jak stać się Wyjątkowym Coachem i uczeniem jak stać się Prosperującym Coachem - potrafiącym zbudować zdrowy Biznes Coachingowy i zarabiać wystarczającą ilość pieniędzy, aby móc utrzymać rodzinę, rozwijać się i godnie żyć stosownie do swoich potrzeb.

Stanowi ona odpowiedź na smutną prawdę na temat rynku coachingowego jaką jest fakt, że większość z najbardziej opiekuńczych osób, które mogłyby wnieść pozytywny wkład w życie tysięcy osób i firm, każdego dnia walczy o przetrwanie i poddaje się po pewnym czasie - rezygnuje z praktyki coachingowej i wraca do poprzedniego zawodu - ponieważ nie może zarobić wystarczającej ilości pieniędzy, aby utrzymać swoją rodzinę, rozwijać się i godnie żyć.

Metodyka Integrated Coaching ™ obejmuje wiedzę, umiejętności i narzędzia przygotowujące do samodzielnego wykonywania Zawodu Coacha, i profesjonalnego prowadzenia coachingu ścieżką coachingu indywidualnego i korporacyjnego, jednocześnie ucząc budowania prosperującego biznesu coachingowego, opartego na ofiarowaniu podejścia coachingowego w różnych formach i rozwijaniu wielu strumieni zysków w biznesie coachingowym.

Metodologia Integrated Coaching ™ inspirowana jest praktyką Światowej Klasy Coachów takich jak: Thomas Leonard (założyciel ICF), Anthony Robbins, Robert Dilts, Marcus Buckingham, Keneth Blanchard, Stephen Covey i wielu ,wielu innych.

Kup szkolenie!

 

Do kogo skierowane jest Szkolenie Mastery Coaching Fundamentals™?

 
 • Dla wszystkich osób i firm zainteresowanych wzbogaceniem swojej praktyki o podejście coachingowe.
 • Dla myślących o zawodzie coacha, chcących zmienić swój zawód lub rozpocząć równoległą karierę, by móc realizować swoją pasję pomagania innym.
 • Dla wszystkich pragnących rozwinąć umiejetności coachingowe oraz wykorzystywać je w roli mamagera, specjalisty, trenera, nauczyciela, konsultanta

Kup szkolenie!

Ramowy Program szkolenia

 1. Definicja coacha i coachingu;
 2. Style prowadzenia coachingu;
 3. Wielopoziomowy Model sesji coachingowej;
 4. Proces wyznaczania celu coachingowego.
 5. 4 pytania planujące ™ – szybki proces coachingowi
 6. Mocne pytania w coachingu;
 7. Integracja wartości w Coachingu
 8. Uznanie w Coachingu.
 9. 8 Poziomów uczenia się i zmiany.
 10. THE 7-W Strategy ™ - 7 kroków do Nieograniczonej Kariery.

Kup szkolenie!

Logistyka i Wartość Inwestycji

Prowadzący: Przemysław Walter
Długość szkolenia: 6 h 38 min. 9 sek.
Wartość inwestycji: 490 zł
Dostawa: Natychmiast! (szkolenie video dostępne online)
Cena szkolenia z coachingu obejmuje: dostęp do 6 godzin szkolenia video, materiały szkoleniowe (skrypt oraz dodatkowe ćwiczenia), narzędzia coachingowe, dostęp do Społeczności ChangeMaker Community ™.

Kup szkolenie!