Ekskluzywna 60-minutowa, Bezpłatna Strategiczna Sesja: Business & Leadership Breakthrough – Ilość miejsc ograniczona!
 

Daj nam 60 minut, a pokażemy Ci, jak skutecznie Przewodzić w Świecie BANI i budować silne organizacje stanowiące wyjątkowe miejsca pracy.

(Bez względu na stopień rozproszenia zespołu.)

Dzień dobry!

Czytasz te słowa, ponieważ jesteś naszym Subskrybentem i brałeś udział w Bezpłatnej Konferencji, a to oznacza, że należysz do grupy najbardziej świadomych osób, które chcą przygotować się na wyzwania przyszłości …

Bo wiesz, że DZIŚ Świat przechodzi historyczną transformację i stajemy przed wyzwaniami, jakich Świat nie widział od dziesięcioleci. I w tym Nowym Świecie przetrwają tylko te firmy, które potrafią wymyślać się na nowo ...

A ponieważ do tworzenia innowacji wartość i błyskawicznego odpowiadania na zmieniające się potrzeby klientów i uwarunkowania rynkowe, potrzeba pracy zespołowej, Liderzy Światowych Korporacji, aktywnie poszukują DZIŚ Super Gwiazd – Skutecznych Liderów, którzy potrafią …

✅ Kreować Wizję Świata do którego klienci, pracownicy i udziałowcy chcą przynależeć.

✅ Zapewniać realizację strategii, poprzez właściwe harmonizowanie działań na poziomie strategicznym, operacyjnym oraz kadrowym.

✅ Przekraczać oczekiwania klientów, poprzez rozszerzanie funkcjonalności oferowanych produktów czy usług oraz błyskawiczne dostosowanie ofert do zmieniających się potrzeb rynku.

✅ Budować środowisko pracy w którym najbardziej utalentowani i zwinni pracownicy harmonijnie współpracują tworząc niezwykłe rzeczy.

CHCEMY POMÓC CI OSIĄGNĄĆ TEN CEL, ABYŚ ZAPEWNIŁ SOBIE STABILNOŚĆ I PRZEWAGĘ W NOWYM ŚWIECIE!

Widzisz, Dziś nie da się tego dokonać stosując tylko pracę indywidualną, bo do tworzenia innowacji wartości, potrzeba pracy zespołowej, bo, to właśnie zespoły stanowią o sile i przewadze firm.

A to wymaga od Liderów przejścia od JA do MY.

Z tego powodu uruchomiliśmy specjalny program edukacyjny dla naszych Subskrybentów – Przedsiębiorców, Liderów, Rekruterów, Coachów, Specjalistów HR, - Profesjonalistów takich jak Ty, by podzielić się najlepszymi praktykami, jak skutecznie budować silne i trwałe organizacje, które zwiększają zyski oraz inspirują pracowników i całe zespoły do osiągania niezwykłych wyników, bez względu do czasy i konkurencję.

W ramach programu edukacyjnego, spotykamy się na 60-minutowej, bezpłatnej Sesji online, podczas której dzielimy się fundamentalnymi zasadami, które warunkują zdolność osiągania długoterminowych sukcesów każdej firmy, w każdych czasach.

Zignorowanie tych zasad, prowadzi niemal zawsze do spadku motywacji, spadku produktywności i spadku lojalności pracowników, co ostatecznie przekłada się na spadek zadowolenia klientów, zmniejszanie sprzedaży, a nierzadko prowadzi do upadku firm.

Chcesz dowiedzieć się jak budować silne organizacje stanowiące wyjątkowe miejsca pracy? Chcesz nauczyć się jak skutecznie Przewodzić w czasach BANI? Chcesz odbyć spersonalizowaną, pogłębioną rozmowę i zyskać indywidualne wskazówki oraz wsparcie, które pomogą Ci wdrożyć to, czego nauczyłeś się podczas Bezpłatnej Konferencji w Twojej firmie?

Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz. W ciągu 24 h skontaktuje się z Tobą nasz Trener, i umówimy konkretny termin Twojej 60 minutowej, bezpłatnej sesji.

Umów się na 60-minutową, bezpłatną Sesję, i dowiedz …
CO WIELCY MANAGEROWIE ROBIĄ INACZEJ?!

Wypełnij poniższy formularz.
Oddzwonimy w ciągu 24 h i umówimy konkretny termin spotkania.

Kim jesteś?

* - wymagane

© 2006 - 2023 Instytut Coachingu i Mentoringu
Polityka prywatności