Certyfikowana Szkoła Coachów Video™

Zyskaj dostęp do największej w Polsce biblioteki szkoleń video i narzędzi dla Coachów, Doradców i Konsultantów. Cała ta wiedza dostępna dla Ciebie w dowolnym czasie na ekranie Twojego komputera, wraz z fenomenalnym wsparciem całego procesu szkoleniowego.

 
 

BYCIE COACHEM,

to brzmi dumnie

...pod warunkiem, że masz Klientów, bo uczysz się z właściwego źródła i korzystasz z najlepszych i sprawdzonych narzędzi.

Przedstawiamy program unikalny w skali Polski, realizowany przez jedną z najstarszych Szkół kształcących w dziedzinie Coachingu i budowania prosperującego biznesu coachingowego.

Dzięki niemu zdobędziesz zawód, który z powodzeniem uprawiany jest na całym świecie. Damy Ci konkretne rozwiązania zawarte w obszernym materiale video, które od podstaw, krok po kroku, nauczą Cię jak stać się Wyjątkowym Coachem - potrafiącym pomagać klientom osiągać sukcesy pracując w life coachingu, executive coachingu, career coachingu, business coachingu i nauczą Cię jak stać się Prosperującym Coachem - potrafiącym zbudować zdrowy Biznes Coachingowy i zarabiać wystarczającą ilości pieniędzy, aby utrzymać swoją rodzinę, rozwijać się i godnie żyć.

ZAWÓD COACHA

satysfakcja czy biznes?

Zawód Coacha to fantastyczna profesja, która daje wiele satysfakcji z wykonywanej pracy. Na zachodzie np. w Stanach Zjednoczonych nikogo nie dziwi fakt, że „prawie” każdy ma swojego coacha.

Żyjemy w czasach, gdzie niepewność jest powszechna. Rozwój technologii, automatyzacja, zmiany na rynku pracy powodują, że dziś nie tylko praca, ale całe branże znikają z dnia na dzień. Dlatego potrzebny jest nam ktoś, kto pozwala się na chwilę zatrzymać – zweryfikować kierunek i znaleźć lepsze rozwiązania.

Dowodem tego że coaching zagościł na dobre również w Polsce jest fakt że od 2014 roku jest zarejestrowanym zawodem. Z roku na rok przybywa osób które wybierają tą właśnie drogę kariery. Nie powinno to dziwić, biorąc pod uwagę fakt, iż coraz więcej firm wprowadza do swoich struktur zarządzanie coachingowe. Rodzi to nowe możliwości współpracy na polu firma - coach.

Ale ten zawód ma także swoje problemy i wyzwania z jakimi musi się zmierzyć osoba wybierająca tą właśnie ścieżkę kariery. Kluczowym problemem jest podejście do Coachingu w sposób biznesowy.

Widzisz, to, że jesteś naprawdę świetnym Coachem, nie oznacza, że automatycznie odniesiesz sukces jako Coach. Istnieją pewne umiejętności, które musisz rozwinąć, a jeszcze inne nabyć, aby stać się takim coachem, który nie tylko ma satysfakcję, ale jednocześnie czepie zyski z pasji pomagania innym! Bo dzięki zyskom możesz zapewniać bezpieczeństwo swojej rodzinie, rozwijasz się oraz masz czas i możliwość jego swobodnego wykorzystywania.

Krótki rzut oka na rynek Coachingowy …

Coaching to najskuteczniejsza forma rozwoju pracowników i jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się dziedzin, a najszczęśliwszymi ludźmi na świecie są Ci, którzy pomagają innym. Biorąc pod uwagę te fakty, można by oczekiwać, że Coachowie powinni zarabiać fortunę i być najszczęśliwszymi osobami na świecie.

 

Niestety, w większości tak nie jest. Jak pokazują badania ponad 80% małych biznesów upada po roku swojej działalności, a w konsekwencji większość Coachów każdego dnia, walczy o przetrwanie.

 

Smutna prawda na temat biznesu coachingowego jest taka, że wiele z najbardziej opiekuńczych osób, które mogłyby wnieść pozytywny wkład w życie tysięcy osób i firm poddają się po pewnym czasie, - rezygnują z zawodu Coacha, i wracają do poprzedniej pracy, ponieważ nie są w stanie zarobić wystarczająco dużo pieniędzy, aby utrzymać swoją rodzinę, rozwijać się i godnie żyć.

Zawód Coacha ma dwojaki problem …

Zawód Coacha ma dwojaki problem: jest niska bariera wejścia (wystarczy rozpocząć proces oferowania coachingu na rynku) i wysoka bariera osiągnięcia sukcesu w tym zawodzie.

Istnieją pewne umiejętności, które musisz rozwinąć, aby stać się Prosperującym Coachem.

Problem w tym, że tylko w 50% o Twoim sukcesie w Zawodzie Coacha decydują Twoje kompetencje coachingowe. Drugie 50% które musisz rozwijać, aby stać się Prosperującym Coachem zależy od umiejętności Tworzeniem Klientów.

Niestety jest wiele świetnych szkół, które uczą jak zostać Coachem. Ale rzadko skupiają czas i energię na rozwijaniu umiejętności Tworzenia Klientów.

To sprawia, że wielu Coachów wciąż wierzy, że „nie jest dobra w sprzedaży”, a pozyskiwanie klientów to „trudna rzecz”.

 

"Za każdym razem kiedy prowadzisz Coaching zmieniasz świat. Coaching może pomóc naszej cywilizacji tylko, jeśli są Klienci. Bez Klientów NIE jesteś Coachem"

— Steve Chandler

 

Kiedy rozmawiamy z coachami, którzy zwracają się do nas z prośbą o pomoc to najczęściej mówią oni tak:

TO WCALE NIE MUSI TAK BYĆ !

Poznaj kluczowy element …

Poznaj jeden kluczowy element, którego brakuje wszystkim tym osobom, które od dłuższego czasu próbują zrealizować swój cel, w tym brakuje go wszystkim, którzy borykają się z brakiem rentowności swojego biznesu coachingowego.

Jeśli chcesz łatwiej i szybciej opanować wszystkie potrzebne umiejętności i wdrożyć je w swoim życiu i biznesie potrzebujesz

SYSTEMU

Czyli WIEDZY, NARZĘDZI i WSPARCIA – wszystkich trzech elementów w całości.

Certyfikowana Szkoła Coachów Video ™

Wiedza, Narzędzia, Wsparcie
dostępne online

Rozumiemy jak wielu ludzi z różnych środowisk chce rozpocząć karierę w coachingu, jednak z różnych powodów nie mogą zainwestować kilkunastu pełnych dni, aby wziąć udział w szkoleniach stacjonarnych.

Mając na uwadze tę grupę profesjonalistów, stworzyliśmy wyjątkowy produkt, który dostarcza oryginalne nagrania video Certyfikowanej Szkoły Zintegrowanego Coachingu ™ za ułamek ceny szkoleń stacjonarnych. A wszystko to dostępne online, 24/7 365 dni w roku, kiedy chcesz i gdzie chcesz na wielu urządzeniach: telewizorze, komputerze, tablecie, smartfonie.

Certyfikowana Szkoła Coachów Video ™ to spersonalizowany program szkolenia coachów online wraz z unikalnym wsparciem całego procesu szkoleniowego przeznaczony do przyspieszania Twoich wyników w pracy z klientami, z najnowszymi treściami w wersji wideo, w wersji papierowej, prezentacji Power Point, Case Study, oraz narzędziami coachingowymi.

Konstrukcja Szkoły opiera się na założeniach THE New Game of Business Coaching ™ - podejścia skoncentrowanego na oferowaniu procesu coachingowego w różnych formach i rozwijaniu wielu strumieni zysków w biznesie coachingowym - inspirowanego praktyką Światowej Klasy Coachów.

Wiedza zawarta w szkole

to zbiór 7 starannie dobranych szkoleń:

 

Inwestuj w swoją przyszłość już dziś poprzez dostęp do Certyfikowanej Szkoły Coachów Video™.

 

Certyfikowana Szkoła Coachów Video ™

Posiądź WIEDZĘ, NARZĘDZIA i WSPARCIE, dzięki którym będziesz skutecznie promował Swoje usługi i markę jako Coach pomagający rozwiązać realne problemy klientów i przyspieszać osiąganie wyników w karierze, biznesie i życiu. Stań się wysoko cenionym Specjalistą zarówno przez klientów jak i kolegów po fachu.

Zyskaj dostęp do ponad 200 najskuteczniejszych narzędzi coachingowych

Narzędzia to podstawa w pracy Coacha, w naszej Szkole masz tylko sprawdzone i przetestowane narzędzia, dzięki którym zmiana jest łatwiejsza, szybsza i trwała.

Poznasz szeroki zakres narzędzi coachingowych (objętych prawami autorskimi) i nauczysz się wykorzystywać je w każdym rodzaju coachingu: life coachingu, executive coachingu, career coachingu oraz business coachingu. Zyskasz dostęp do ponad 200 Światowej Klasy Narzędzi Coachingowych w swoim komputerze. Możesz wydrukować je i wziąć ze sobą na sesję lub przesłać Klientowi albo udostępnić online. Każde z nich jest gotowe, abyś wykorzystał je pomagając klientom odnosić sukcesy w karierze, biznesie i życiu.

Zyskaj bezpośredni kontakt do Trenerów prowadzących i fenomenalne wsparcie całego procesu szkoleniowego poprzez Platformę edukacyjną i Społeczność Change Makers Community ™.

Zyskaj bezpośredni kontakt do Trenerów prowadzących i fenomenalne wsparcie całego procesu szkoleniowego poprzez Platformę edukacyjną i Społeczność
Change Makers Community ™


Dlaczego Platforma edukacyjna i Społeczność Change Makers Community stanowi taki przełom w szkoleniach coachów, doradców i konsultantów?

Największa biblioteka szkoleń dla coachów, doradców i konsultantów – w twoim komputerze

Uzyskaj dostęp do ponad 100 h video prezentujących Światowej Klasy warsztat doradczo-coachingowo-biznesowy.

Po pierwsze w ramach Platformy edukacyjnej otrzymujesz dostęp do największej bazy Certyfikowanych szkoleń video, które pozwalają uczyć się od podstaw jak stać się Wyjątkowym Coachem i tworzyć pozytywną różnicę w Świecie i pozwalają uczyć się jak stać się Prosperującym Coachem - potrafiącym zbudować zdrowy Biznes Coachingowy i tworzyć bogactwo, którym nie tylko są pieniądze, jest nim przede wszystkim czas i możliwość jego swobodnego wykorzystywania.

Komfortowy dostęp do wiedzy 24/7 365 dni w roku

Ucz się kiedy, chcesz i gdzie chcesz tworząc swój osobisty plan rozwoju.

Po drugie pierwszy raz w historii, nie musisz wybierać: Praca? Rodzina? Edukacja? Dzięki Platformie edukacyjnej Change Makers Community możesz rozwijać się wszędzie gdzie chcesz i kiedy chcesz w komfortowych warunkach w zaciszu swojego domu, gabinetu, w podróży, na wakacjach czy nawet w siłowni. Wystarczy zalogować się i kontynuować od miejsca, w którym ostatnio skończyłeś. Musisz najpierw położyć dzieci do snu, nie ma problemu? Jedziesz pociągiem, leżysz na plaży, jesteś w siłowni, lub ćwiczysz w domu – chcesz dodatkowo spożytkować ten czas na swój rozwój – nic prostszego.

Po raz pierwszy to Program szkoleniowy dostosowuje się do Twojego rytmu życia i do Twoich obowiązków.

Indywidualna uwaga i wsparcie ekspertów dla twojego biznesu

Przedyskutuj z expertami każdy ważny aspekt twojego biznesu.

Po trzecie zadaliśmy sobie pytanie, jak możemy pomóc Tobie najbardziej efektywnie opanować wszystkie narzędzia, które potrzebujesz ,aby tworzyć pozytywne i trwałe zmiany w karierze, biznesie i życiu?

Nasze ponad 10 letnie doświadczenie w branży doradczo-coachingowej nauczyło nas, że istnieje jeden kluczowy element, którego brakuje wszystkim tym osobom, które od dłuższego czasu próbują zrealizować swoje cele, w tym brakuje go wszystkim niedoszłym coachom. Jeśli chcesz łatwiej i szybciej opanować wszystkie potrzebne umiejętności i wdrożyć je w swoim życiu i w swoim biznesie potrzebujesz jednej rzeczy – SYSTEMU.

Czyli treningu, narzędzi i wsparcia – I potrzebujesz wszystkich trzech elementów w całości.

A wsparcie jest tym jednym czynnikiem, który najczęściej robi różnicę.

Dlatego w każdym miesiącu uczysz się bezpośrednio od trenerów prowadzących. Przez 12 miesięcy będą do Twojej dyspozycji podczas spotkań "na żywo" przez Internet. Przez cały rok, będą dzielić się swoimi strategiami, wspierać Cię w Twojej praktyce i odpowiadać na Twoje pytania. Podczas tych spotkań będziesz mógł przedyskutować z nimi i udoskonalić każdy, ważny dla Ciebie aspekt. Oznacza to, że nigdy nie będziesz się zastanawiać, jak zastosować poznawaną wiedzę i narzędzia w swojej praktyce. To unikalna szansa, aby uzyskać indywidualną uwagę i wsparcie dla Twojego biznesu czy pomysłu na biznes. Pomyśl, gdzie indziej masz tak bezpośredni dostęp do założycieli szkoły?

Platforma to nie tylko największa biblioteka szkoleń, narzędzia i wsparcie …

Sprawdź co dodatkowo czeka na Ciebie w ramach korzystania z Platformy

Unikalna społeczność ludzi takich jak Ty

Dołącz do grona produktywnych ludzi, którzy podobnie jak Ty, tworzą różnicę w świecie.

Izolacja jest wrogiem sukcesu. Dlatego już nigdy nie będziesz sam. Od pierwszych sekund korzystania z Platformy edukacyjnej, otrzymasz dostęp do społeczności Change Makers Community ™, gdzie będziesz otoczony grupą inteligentnych, pracowitych osób, którzy podobnie jak Ty tworzą pozytywną różnicę w świecie. Sieć kontaktów, współpraca, wspólne projekty, uzyskiwanie pomocy, dawanie rozwiązań, inspirowanie siebie, inspirowanie innych. Kolejna grupa przyjaciół i współpracowników już na ciebie czeka.

Testy i Quizy

Rozwijaj się mądrze, dzięki środowisku sprzyjającemu procesowi superszybkiego uczenia się.

Platforma edukacyjna i społeczność Change Makers Community ™, to nie tylko światowej klasy warsztat doradczo-coachingowy czy specjalne Grupy będące forum wymiany doświadczeń. To również Quizy stanowiące element przerw oraz system optymalnych powtórek.

A to wszystko w jednym celu: aby stworzyć Tobie komfortowe środowisko sprzyjające procesowi superszybkiego uczenia się, zapamiętywania i przenoszenia wiedzy do pamięci długotrwałej.

Dzięki temu będziesz potrafił natychmiast zastosować poznane narzędzia w swojej pracy doradczo-coachingowej.

Grywalizacja – bierz udział w pozytywnej grze rozwojowej

Ucz się, baw i wygrywaj nagrody!

Chcesz rozwijać się i wygrywać atrakcyjne nagrody?

Przechodź poszczególne moduły szkoleń, wypełniaj quizy i bierz udział w dyskusjach na Grupach. Za każdą aktywność otrzymujesz punkty, które podnoszą Twój status na platformie, dają Tobie dodatkowe uprawnienia oraz upoważniają Cię do odbioru wartościowych nagród: kuponów rabatowych, wejściówek na szkolenia a nawet możliwości sfinansowania Tobie całej Szkoły Coachów.

Certyfikowana Szkoła Coachów Video ™

NICZYM NIE OGRANICZONY DOSTĘP do szkoleń, narzędzi i wsparcia z każdego
miejsca na świecie,
24/7 365 dni w roku, poprzez

Platformę Edukacyjną i Społeczność Change Makers Community ™

Największą bibliotekę Certyfikowanych szkoleń doradczo-coachingowych dostępnych na ekranie Twojego komputera lub dowolnego urządzenia mobilnego w miejscu i czasie dogodnym dla Ciebie.

Krótkie przypomnienie co otrzymasz w ramach dostępu do Certyfikowanej Szkoły Coachów Video™

Na Platformie edukacyjnej i Społeczności Change Makers Community ™:

1
Każdy film nakręcony tak, abyś mógł wygodnie usiąść przed ekranem i poczuć się jak na szkoleniu stacjonarnym. Ty sam decydujesz, które obszary i w jakim tempie rozwijasz i wznosisz je na wyższy poziom, aby to była jeszcze bardziej osobista podróż
3
Wszystkie szkolenia i materiały szkoleniowe, prezentacje, demonstracje, cese study, narzędzia coachingowe dostępne są 24/7 365 dni w roku w dowolnym miejscu na świecie z dostępem do Internetu na wielu rożnych urządzeniach: w telewizorze, komputerze, tablecie czy smartfonie.
5
Ucz się kiedy chcesz i gdzie chcesz tworząc swój osobisty plan rozwoju. Pierwszy raz w historii, nie musisz wybierać: Praca? Rodzina? Edukacja? Dzięki Platformie edukacyjnej Change Makers Community ™ możesz rozwijać się wszędzie gdzie chcesz i kiedy chcesz w komfortowych warunkach w zaciszu swojego domu, gabinetu, w podróży, na wakacjach czy nawet w siłowni. Musisz najpierw położyć dzieci do snu? - nie ma problemu. Jedziesz pociągiem, leżysz na plaży, jesteś w siłowni, lub ćwiczysz w domu – chcesz dodatkowo spożytkować ten czas na swój rozwój – nic prostszego. A może chcesz zrobić sobie wieczorną lub weekendową sesję rozwojową - doskonały pomysł – To Ty, tworzysz własny harmonogram rozwoju. Po raz pierwszy to Program szkoleniowy dostosowuje się do Twojego rytmu życia i do Twoich obowiązków.
6
20 h 35 min. 24 sek. demonstracji indywidualnych sesji coachingowych z klientami, dzięki czemu będziesz modelować warsztat profesjonalnego coacha. To idealny materiał szkoleniowy, który pokaże Ci, jak korzystać w praktyce z poznanych narzędzi i efektywnie pomagać klientom.
7
Pobierz oryginalne Materiały Szkoleniowe wykorzystywane podczas szkoleń stacjonarnych.
8
W każdym miesiącu uczysz się bezpośrednio od trenerów prowadzących. Przez 12 miesięcy będą do Twojej dyspozycji podczas spotkań "na żywo" przez Internet. Przez cały rok, będą dzielić się swoimi strategiami, wspierać Cię w Twojej praktyce i odpowiadać na Twoje pytania. Podczas tych spotkań będziesz mógł przedyskutować z nimi i udoskonalić każdy, ważny dla Ciebie aspekt. Oznacza to, że nigdy nie będziesz się zastanawiać, jak zastosować poznawaną wiedzę i narzędzia w swojej praktyce. To unikalna szansa, aby uzyskać indywidualną uwagę i wsparcie dla Twojego biznesu czy pomysłu na biznes. Pomyśl, gdzie indziej masz tak bezpośredni dostęp do założycieli szkoły?
9
Izolacja jest wrogiem sukcesu. Dzięki Platformie edukacyjnej i Społeczności Change Makers Community już nigdy nie będziesz sam. Od pierwszych minut kiedy uczestniczysz w Certyfikowanej Szkole Coachów Video ™ na Platformie edukacyjnej, otrzymujesz również dostęp do Społeczności Change Makers Community ™, gdzie jesteś otoczony grupą inteligentnych, pracowitych osób, którzy podobnie jak Ty tworzą pozytywną różnicę w świecie. Zadawaj pytania, uzyskuj odpowiedzi, dawaj rady, wskazówki, inspiracje, nawiązuj nowe znajomości, buduj sieć kontaktów, poznawaj ludzi z branży, realizuj wspólne projekty, dziel się najlepszymi praktykami. Kolejna grupa przyjaciół i współpracowników już na ciebie czeka.
10
W każdym miesiącu uzyskujesz dostęp do cyklicznych szkoleń z cyklu Masterclass ™ podczas których wystąpią zaproszeni przez nas, szanowani Experci. Ci wszyscy fantastyczni ludzie ofiarują Ci swoje sekrety, dzięki którym, będziesz w stanie jeszcze skuteczniej tworzyć wysoko płatnych Klientów Coachingowych i budować wiele strumieni zysków w biznesie coachingowym.
11
Wygraj bezpłatny Bilet na Konferencję Experts Business Empire Live ™ - Raz w roku Instytut Coachingu i Mentoringu organizuje specjalną Konferencję dla swoich Absolwentów, której celem jest przekazanie najnowszych strategii i technik marketingu i sprzedaży usług doradczo-coachingowych. Program każdej Konferencji współtworzą sami Uczestnicy, którzy przez cały rok na Platformie edukacyjnej Change Maker Community ™ zgłaszają tematy, których chcieliby się nauczyć podczas Konferencji. Konferencja to nie tylko doskonała okazja by być na bieżąco w nowinkach ze świata coachingu, to również możliwość spotkania ciekawych ludzi, nawiązania nowych znajomości i stworzenia nowych inicjatyw.
12
200 narzędzi coachingowych, 836 slajdów Prezentacji Power Point oraz 842 strony oryginalnych Materiałów Szkoleniowych, wykorzystywanych przez nas podczas szkoleń stacjonarnych, zawierających konkretną wiedzę, gotowe know how, instrukcje krok po kroku jak korzystać z określonych technik i narzędzi coachingowych, praktyczne wskazówki oraz propozycje ćwiczeń rozwijających kompetencje doradczo-coachingowo-biznesowe.
13
Baw się dobrze, bo wierzmy głęboko, że rozwój, to powinna być przede wszystkim dobra zabawa.
Od pierwszych sekund kiedy korzystasz uczestniczysz w Certyfikowanej Szkole Coachów Video ™ na Platformie edukacyjnej bierzesz udział w pozytywnej grze rozwojowej, która wprowadza element zabawy i wzmacnia motywację do rozwoju.
Przechodzisz poszczególne moduły szkoleń, wypełniasz zadania i quizy, bierzesz udział w dyskusjach w Grupach - Za każdą aktywność otrzymujesz punkty, które upoważniają Cię do odbioru wartościowych nagród: kuponów rabatowych, wejściówek na szkolenia, a nawet indywidualnych sesji Coachingowych.
14
9 Certyfikatów potwierdzających kompetencje w Zawodzie Coacha. Szkoła Coachów Video ™ jest kursem Certyfikacyjnym, co oznacza, że pomyślne ukończenie szkolenia umożliwia przystąpienie do Procesu Certyfikacji i w rezultacie możliwość otrzymania najwyższego stopnia potwierdzającego kompetencje w zawodzie coacha Certyfikatu: Master Coach uprawniającego do prowadzenia sesji coachingowych w kraju i za granicą.

Certyfikat i Proces Certyfikacji

Szkoła Coachów Video ™ kurs z Certyfikatem

Szkoła Coachów Video ™ jest kursem Certyfikacyjnym, co oznacza, że pomyślne ukończenie szkolenia umożliwia przystąpienie do Procesu Certyfikacji i w rezultacie możliwość otrzymania Certyfikatu: Certified Master Coach of Integrated Coaching ™, akredytowany przez jedną z najstarszych szkół coachingu w Polsce - Instytut Coachingu i Mentoringu.

Dla uzyskania Certyfikatu niezbędny jest udział we wszystkich Modułach Szkoły oraz pomyślne przejście przez cały Proces Certyfikacji.

Aby otrzymać Certyfikat Certified Master Coach of Integrated Coaching ™, wymagane jest:

 • Uczestniczyć we wszystkich Modułach Szkoły.
 • Przejść i zaliczyć wewnętrzny egzamin pisemny.
 • Stworzyć fundamenty biznesu coachingowego i systemu Tworzenia Klientów.
 • Przejść i zaliczyć wewnętrzny egzamin praktyczny. Praca polega na przeprowadzaniu drugiej osoby przez proces coachingu oraz wykonaniu praktycznych ćwiczeń bazujących na poznanych narzędziach doradczo-coachingowych.

Uzyskaj dostęp do Certyfikowanej Szkoły Coachów Video™

wybierając jeden z trzech wyjątkowych Pakietów

Pakiet miesięczny

497

 • 1

 • 1 sesja w miesiącu

 • 1 m-c

 • 1 m-c

 • 1 m-c
 • Dla 30 osób z najwyższym wynikiem w grywalizacji
 • 6
 • 9
 • 25 395 zł
 • 497 zł

Pakiet
roczny

4997

 • 1

 • 12 sesji

 • 12 m-cy

 • 12 m-cy

 • 12 m-cy
 • Dla 30 osób z najwyższym wynikiem w grywalizacji
 • 6
 • 9
 • 58 395 zł
 • 4997 zł

Pakiet roczny BIZNES

7997

 • 20

 • 12 sesji

 • 12 m-cy

 • 12 m-cy

 • 12 m-cy
 • Dla 30 osób z najwyższym wynikiem w grywalizacji
 • 6 + 100 *
 • 9 + 20 **
 • 58 395 zł/os.
 • 7997 zł

* – opcja dodatkowo płatna. Cena za każdy z 6 Procesów Certyfikacyjnych dla drugiej i każdej kolejnej osoby.
** – opcja dodatkowo płatna. Cena za 9 Certyfikatów dla drugiej i każdej kolejnej osoby.

Przemysław Walter

Twój Mentor

Międzynarodowy Coach, Trener i Konsultant Zarządzania.

Od 12 lat współpracuje z Katedrą Zarządzania Kadrami Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu prowadząc zajęcia na studiach podyplomowych.

Jest wybitnym praktykiem który przeprowadził już blisko 2000 godzin indywidualnych sesji Coachingu.

Do tego ma na swoim koncie ponad 20000 godzin spędzonych w Sali szkoleniowej jako trener.

W swojej karierze doradzał i szkolił managerów z 6 krajów. Wśród jego klientów są największe polskie i międzynarodowe koncerny.

Wśród jego klientów są największe polskie i międzynarodowe koncerny takie jak:

IKEA Hanim S.A., KGHM Polska Miedź S.A., Colgate-Palmolive Sp. z o.o., Polkomtel S.A., Polomarket Sp. z o.o., PMPoland S.A., Ruukki Polska Sp z o.o., Volkswagen Motor Polska Sp. z o.o., Volvo Polska Sp. z o. o., Faurecja Wałbrzych Sp. z o.o., 3M Poland Sp. z o.o., Wrigley Poland Sp. z o.o. i wielu, wielu innych.

Jest twórcą #1 w Polsce Certyfikowanej Szkoły Coachów Video ™, Metodologii InSideOut ™, umożliwiającej diagnozowanie talentów bez testów i kwestionariuszy osobowości, Metodologii THE 4-W Strategy ™, która umożliwia poszukiwanie i zdobywanie pracy bez cv, listu motywacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej, oraz Metodologii THE New Game od Business Coaching ™, która umożliwia ofiarowanie Światu podejścia coachingowego w wielu różnych drogach i budowanie Prosperującego Biznesu Coachingowego opartego na wielu strumieniach zysków z Biznesu Coachingowego, Twórca Platformy edukacyjnej i Społeczności Change Mkaers Community ™ oferującej Największą bibliotekę Certyfikowanych Szkoleń Video, Narzędzi wraz z fenomenalnym wsparciem dla Dyrektorów, Managerów, Coachów, Konsultantów i Doradców.

Masz pytania? +48 603 - 468 - 146

© 2006 - 2018 Instytut Coachingu i Mentoringu
Polityka prywatności