Nasza Wizja:

„Wszyscy mamy historię życia i wiadomości, które mogą inspirować innych do lepszego życia czy uruchomienia lepszego biznesu. Dlatego jesteśmy oddani realizacji wielkiego marzenia, by pewnego dnia, każdy człowiek na świecie (bez względu na wiek, rasę, pochodzenie czy wykształcenie), którego pragnieniem jest tworzenie pozytywnej różnicy w świecie, umiał dzielić się swoją historią, wiedzą i dziedzictwem w skuteczny sposób, jak również nauczył się jak przekształcać swoją Pasję w zyski, by móc godnie żyć, pomagając innym czującym istotom zdobywać wszystko, czego pragną.”

Nasza Misja:

Wprowadzamy właściwą równowagę między uczeniem, jak stać się Wyjątkowym Posłańcem Inspirujących Wiadomości (Coachem, Mentorem, Konsultantem, Trenerem, Nauczycielem) i uczeniem jak przekształcać swoją Pasję w zyski i zarabiać wystarczająco dużo pieniędzy, aby zapewniać przyszłość i bezpieczeństwo swojej rodzinie, rozwijać się i godnie żyć, pomagając innym czującym istotom zdobywać wszystko, czego pragną.

Aby realizować naszą Misję Wspieramy Specjalistów w tworzeniu pozytywnej różnicy w świecie i stawaniu się wysoko cenionymi i opłacanymi Ekspertami i kreowaniu pełnego ekscytacji, wolności i głębokiego sensu życia.

Kim Jesteśmy:

W związku z naszą Wizją i Misją jesteśmy Pielgrzymami prawdziwej wolności - wyrażania siebie w najpełniejszy sposób oraz Posłańcami i źródłem konkretnej wiedzy, doświadczeń i rozwiązań dla osób, organizacji i systemów społecznych na całym Świecie.

Nasze Wartości:

Jesteśmy oddani tej Wizji i Misji, ponieważ wartością dla nas jest Spójność, Wolność - Wyrażanie siebie w najpełniejszy sposób, Rozwój oraz Przekraczanie swoich granic.

W co wierzymy:

Wierzymy, że lekcje, których nauczyło Cię życie mogą być Twoim największym skarbem i Twoim największym dziedzictwem.

Wierzymy, że Twoja historia osobista i Twoje doświadczenie mogą inspirować innych do lepszego życia lub uruchomienia lepszego biznesu i mają większą wartość rynkową, niż mogłeś sobie wymarzyć.

Zig Ziglar powiedział kiedyś: „Możesz osiągnąć wszystko, czego chcesz, jeśli pomożesz wystarczającej liczbie osób osiągnąć to, czego oni pragną.” Dlatego wierzymy, że jedynym źródłem szczęścia i bogactwa w życiu jest robienie czegoś dobrego dla innych czujących istot.

Jak nauczył nas Peter Drucker: „Po raz pierwszy w historii ludzie mogą spodziewać się, że przeżyją swoje organizacje. Stwarza to zupełnie nowe wyzwanie: Co zrobić z drugą połową życia? Nie można oczekiwać, że będziemy żyć przez wiele lat nie doświadczając jakiegoś poważnego kryzysu w życiu osobistym lub zawodowym. Zawsze tam gdzie występują sukcesy, występują też porażki. Dlatego tak ważne jest dla człowieka i dla jego rodziny, by znalazł sobie jakąś dziedzinę, której może się zasłużyć, w której widać jego wkład i w której jest kimś. Dlatego wierzymy, że każdy z nas, musi mieć taką dziedzinę życia, (drugą karierę, równoległa karierę, działalność społeczną lub poważne zainteresowania), coś, co daje szansę na pozycję lidera, na szacunek i na sukces. Dlatego wierzymy, że każdy z nas musi już teraz przygotować się do drugiej połowy życia. Możesz to zrobić, rozpoczynając drugą karierę, rozwijając równoległą karierę (Być Posłańcem - dzielić się swoją wiedzą i inspirować innych do rozwoju) lub stając się Przedsiębiorcą Społecznym (zakładając lub angażując się w działalność różnego rodzaju fundacji i stowarzyszeń).

Wierzymy, że Coaching to najskuteczniejsza forma rozwoju ludzi, dzięki której możesz zmieniać świat, ofiarując krótką, celową konwersację lub przekazując wiadomości w wielu formatach.

Wierzymy, że każdy człowiek jest Coachem od urodzenia. Kiedy przyszedłeś na świat pomogłeś swoim opiekunom na nowo odkryć zasoby, o których mogli zapomnieć, że o nich nie pamiętają (cierpliwość, radość, figlarność, empatia, ciekawość, kreatywność, odpowiedzialność, waleczność).

Wierzymy, że bez Klientów, nie jesteś Coachem, Mentorem, Konsultantem, Trenerem, Nauczycielem. Jak nauczył nas Michael E. Gerber „Widzisz młodą kobietę piekącą ciastka. Widzisz młodą kobietę zakładającą firmę piekącą ciastka. Widzisz, jak młoda kobieta zmienia się w starą kobietę.” Fatalne założenie jest następujące: skoro rozumiesz pracę techniczną, rozumiesz jak działa firma wykonująca pracę techniczną. Dlatego wierzymy, że jeśli chcesz zostać wysoko cenionym i opłacanym Posłańcem Inspirujących Wiadomości (Coachem, Mentorem, Konsultantem, Trenerem, Nauczycielem), musisz zacząć rozwijać umiejętności biznesowe z taką samą pasją, jak rozwijasz swoje zainteresowania i wiedzę specjalistyczną.

Nasze Zdolności:

Aby zrealizować naszą Wizję i Misję wykorzystujemy nasze zdolności i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby stworzyć kontekst i odpowiednie środowisko dla specjalistów z rozmaitych dziedzin, w którym mogliby uczyć się opracowywać swoje podstawowe i zaawansowane narzędzia i programy doradczo-szkoleniowo-coachingowe, i stosować je w rozmaitych formatach w odpowiednich dziedzinach życia, skutecznie pomagając czującym istotom osiągać cele. Równolegle rozwijamy, integrujemy i prezentujemy praktyczne umiejętności biznesowe, które pomagają pozycjonować, pakować i promować swoją wiedzę i zwiększać zyski oraz wpływ na Siebie, Klientów oraz Świat.

Nasze codzienne zobowiązanie:

Realizując naszą Wizję i Misję, wykorzystujemy najnowsze technologie i każdego dnia, opracowujemy i dostarczamy najskuteczniejsze programy szkoleniowe, coachingi, publikacje, szkolenia video, webinary i prezentacje na żywo do nauki jak stawać się Wyjątkowym Posłańcem Inspirujących Wiadomości (Coachem, Mentorem, Konsultantem, Trenerem, Nauczycielem) i ofiarujemy unikalne wsparcie na każdym etapie tworzenia, budowania i rozwijania biznesu i przekształcania Pasji w zyski, dla osób, organizacji i systemów społecznych na całym Świecie.