P O D C A S T

META LEADERSHIP ™

Najbardziej praktyczne i skuteczne strategie budowania silnych i trwałych organizacji,
które inspirują pracowników do osiągania niezwykłych wyników.

Bezpłatny Dostęp do Strategii Wybitnych Liderów:

Dołącz do 40 000 naszych Subskrybentów! Otrzymuj cotygodniową porcję wiedzy jak zwiększać efektywność swoją, zespołów i firmy w czasach VUCA.

24 października 2021

Jak Zatrudniać, Zaangażować i Zatrzymywać Najlepszych? – Empower Mondays #6

Gdybyś był Managerem, czy zatrudniałbyś w swoim zespole pracownika, który osiąga 5-krotnie gorsze wyniki, od Twojego najlepszego pracownika i dodatkowo 20 dni w roku z przyczyn nieusprawiedliwionych nie pojawia się w pracy?

Zapewne nie, prawda …

Zobacz najnowszy odcinek #empowermondays i dowiedz się dlaczego Wielcy Managerowie nie tylko nie zwalniają takich pracowników, ale to właśnie dzięki nim, budują zwycięskie zespoły, które osiągają ponadprzeciętne wyniki.

Jak to możliwe?

Bo Wielcy Managerowie są Mistrzami Gry w Grę, w której większość Managerów nawet nie wie, że gra każdego dnia.

Zobacz dzisiejszy odcinek #empowermondays i naucz się jak stać się Mistrzem Gry.

17 października 2021

Przywództwo a Zarządzanie – Czy Organizacje Potrzebują Dziś Więcej Liderów niż Managerów? – Empower Mondays #5

Pewnego dnia podczas przerwy w trakcie szkolenia z Przywództwa dla jednej z firm farmaceutycznych zaczepił mnie młody Manager:

„Oglądałem ostatnio prezentację Setha Godina podczas Konferencji Nordic Business Forum w Sztokholmie, podczas której powiedział, że w obliczu szybkich zmian, aby pomyślnie przejść przez kolejny etap bezprecedensowej transformacji, świat potrzebuje czegoś więcej niż tylko zarządzania, świat potrzebuje więcej liderów, bo kiedy świat się zmienia, zarządzanie zawsze zawodzi, ponieważ nie rozumiemy, jak iść naprzód."

I w takim razie mam pytanie: Skąd będę wiedział, że przestałem zarządzać, a stałem się Liderem?

I to pytanie stało się inspiracją dzisiejszego odcinka Empower Mondays ™.

W dzisiejszym odcinku #empowermondays dowiesz się czym różni się Przywództwo od Zarządzania i czy prawdą jest, że w szybko zmieniającym się Świecie Liderzy, a nie Managerowie, są tymi osobami, których potrzebują organizacje, aby zapewnić sobie nie tylko przetrwanie, ale długoterminową zdolność osiągania celów.

10 października 2021

Co Wszyscy Wybitni Liderzy Aktualnie Robią? – Empower Mondays #4

Kiedy ostatnio myślałeś o fakcie, że niektóre firmy automatycznie przywodzą nam konkretne obrazy, skojarzenia, uczucia, a inne nie lub prawie nie?

Dowód?

Odpowiedz na 2 pytania …

Pytanie #1: Kiedy widzisz logo lub słyszysz słowo Disney, to jakie obrazy, skojarzenia, uczucia pojawiają się natychmiast w Twojej głowie, czy Twoim ciele?

Pytanie #2: Kiedy widzisz logo lub słyszysz słowo Columbia Pictures, to jakie obrazy, skojarzenia, uczucia pojawiają się natychmiast w Twojej głowie, czy Twoim ciele?

Kiedy pytamy Uczestników naszych Szkoleń o markę Disney, to natychmiast wymieniają takie słowa i uczucia jak: Radość, Uśmiech, Zabawa, Bajka, Dzieciństwo, Magia.

Jednak kiedy pytamy o firmę Columbia Pictures najczęściej pojawia się cisza.

Interesujące prawda?

Najlepsze firmy na Świecie automatycznie przywodzą nam konkretne obrazy, skojarzenia, uczucia, a inne nie lub prawie nie!

I to jest cel dzisiejszego odcinak Empower Mondays ™.

W dzisiejszym odcinkupoznasz jedną z najważniejszych zasad Wybitnych Liderów, która stoi za mechanizmem tworzenia Nieśmiertelnych firm, które stają się klejnotami koronnymi swoich branż, które obserwuje, podziwia i naśladuje konkurencja i które mają długoletnią historię wywierania znaczącego wpływu na Świat.

Zobacz Szkolenie teraz i dowiedz się jak wszyscy Wybitni Liderzy myślą i co aktualnie robią?

3 października 2021

Jak Wielcy Managerowie Budują Kulturę Wysokiej Efektywności? – Empower Mondays #3

Jak reagujesz kiedy pracownicy nie realizują wyznaczonych celów? Co robisz? Na czym się koncentrujesz?

Od tego jak zareagujesz, na czym się skoncentrujesz i co zrobisz, zależy czy wpadniesz we frustrację i uprzykrzysz życie pracownikom, czy staniesz się katalizatorem, który przekształca potencjał pracowników w ponadprzeciętne osiągnięcia.

W dzisiejszym odcinku Empower Mondays ™ dowiesz się, jak Wielcy Managerowie budują kulturę wysokiej efektywności?

26 września 2021

Wybitni Liderzy Mają Tylko Jeden Cel – Empower Mondays #2

Kiedy świat zmienia się tak bardzo, jak w ciągu ostatniego roku, jest tylko jedno słowo, które znamy i musimy stosować WYBITNIE ...

Niestety, to słowo jest błędnie rozumiane i niewłaściwie stosowane ...

To jedno słowo decyduje dziś o różnicy, między pozostaniem w tyle i zmaganiem się z niepewnością, a rozkwitem i tworzeniem nowego poziomu niezależności, poprzez wykorzystywanie możliwości, które pojawiają się po każdym kryzysie.

To słowo to PRZYWÓDZTWO …

W dzisiejszym odcinku Empower Mondays ™ dowiesz się, co wspólnego mają wszyscy Najwięksi Liderzy na Świecie, bez względu na to, jaka jest ich dziedzina Przywództwa – Ruch Społeczny, Polityka, Biznes, Organizacja charytatywna, Oświata, Administracja czy Rodzina?

Zobacz dzisiejszy odcinek i dowiedz się na czym polega Wybitne Przywództwo i jak stać się Skutecznym Liderem?!

19 września 2021
To jedno zapewnia dziś firmom sukcesy! - Blog - Przemysław Walter

Jak zapewnić DZIŚ firmie przetrwanie i długoterminową zdolność osiągania sukcesów? – Empower Mondays #1

Jeśli jesteś Przedsiębiorcą, Managerem, Team Liderem, Coachem, Rekruterem, Specjalistą HR i wciąż zastanawiasz się …

Jak zapewniać DZIŚ firmie przetrwanie i długoterminową zdolność osiągania sukcesów?

To mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość.

Właśnie uruchomiliśmy serię cyklicznych szkoleń video tworzących podcast Meta Leadership ™.

W każdym odcinku dzielimy się najbardziej fundamentalnymi, praktycznymi i skutecznymi zasadami, które sprawiają, że Wybitni Liderzy budują silne i trwałe organizacje, które bez względu na czasy i bez względu na konkurencję zwiększają zyski oraz inspirują pracowników i całe zespoły do osiągania niezwykłych rzeczy.

W inauguracyjnym odcinku dowiesz się Jak Wybitni Liderzy budują silne i trwałe organizacje stanowiące wyjątkowe miejsca pracy?

5 kwietnia 2018

Regulamin i polityka prywatności

Postanowienia ogólne: Właścicielem i administratorem serwisu internetowego www.instytutcoachinguimentoringu.pl jest Instytut Coachingu i Mentoringu (zwany dalej ICiM) z biurem we Wrocławiu, ul. Linkego 52-130 Wrocław, wpisana do Ewidencji Działalności Gospodarczej pod numerem 18491/06, NIP: 556-172-50-68, REGON: 340187216. Użytkownicy przed rozpoczęciem korzystania z usług serwisu są zobowiązani zapoznać się z niniejszym Regulaminem. Rozpoczęcie korzystania z usług oznacza akceptację postanowień Regulaminu. Za pośrednictwem […]