Certyfikowane Szkolenie InSideOUT ™

w Przedsprzedaży z Rabatem Do - 35%!

Wszystko czego potrzebujesz do przejścia od niedoboru pracowników do zatrudniania, wzbudzania zaangażowania i zatrzymywania najlepszych.

00

dni


00

godzin


00

minut


00

sekund


Rozwiń jedną z czterech najbardziej pożądanych kompetencji przyszłości i stań się rozwiązaniem największego problemu dzisiejszego biznesu …

Jak z pewnością wiesz, żyjemy w świecie określanym jako VUCA – Niestabilny (volatile), Niepewny (uncertain), Złożony (complex) i Niejednoznaczny (ambiguous).

Najnowsze badania pokazują, że o ile średnia oczekiwana długość życia człowieka wzrosła od 2000 roku o 5 lat, o tyle średni cykl życia przedsiębiorstw skrócił się z 45 lat do zaledwie 15 i przewiduje się, że może dalej się zmniejszać do zaledwie 5 lat.

Jedynym sposobem na uniknięcie tego losu jest nieustanne dążenie firm do „wymyślania się na nowo.” A to wymaga nowej jakości Przywództwa i kształtowania skutecznych procesów zatrudniania, wzbudzania zaangażowania i zatrzymywania najzdolniejszych pracowników, gotowych stawiać czoła wyzwaniom przyszłości, dzięki czemu firmy zachowają zdolność osiągania długoterminowych celów.

Dlatego Szefowie światowych korporacji wymieniają Zarządzanie ludźmi na 4 miejscu spośród 10 najbardziej pożądanych kompetencji przyszłości.

Fakt, że przyszłość i największe zarobki, należeć będą do Profesjonalistów, którzy potrafią rekrutować, motywować i zatrzymywać najlepszych, staje się jeszcze bardziej oczywista, gdy bierzemy się pod uwagę, że …

 • Prawie 90% pracodawców deklaruje problem z pozyskaniem pracowników o odpowiednich kompetencjach,
 • Ponad 70% pracowników osiągającym dziś znakomite wyniki, brakuje ważnych cech warunkujących sukces w przyszłych miejscach pracy,
 • 80% decyzji o zatrudnianiu i awansowaniu pracowników jest błędna.

Możesz stać się rozwiązaniem tego problemu - Potrzebujesz jednak udowodnionych narzędzi i strategii działania. Dlatego zapisz się na Certyfikowane Szkolenie InSideOUT ™.

W opinii blisko 1000 Absolwentów i Profesjonalistów z takich firm jak: IKEA HANIM Poland S.A., Impel Cleaning Sp. z o.o., Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o., LG Innotek, Delphi Poland, Provident Polska S.A., Sanitec Koło Sp. z o.o., Daicel Safety Systems Europe Sp. z o.o, PMPoland S.A., Polpharma S.A., UDS Sp. z o. o., Eurocash S.A., PGNiG S.A., TaxCare S.A., Cooper-Standard Automotive Inc, Bridgestone Diversified Products Poland Sp. z o.o., Certyfikowane Szkolenie InSideOUT ™, to najbardziej zaawansowany narzędziowo warsztat, który uczy wszystkiego czego potrzebujesz, do przejścia od niedoboru pracowników do zatrudniania, wzbudzania zaangażowania i zatrzymywania najlepszych.

Szkolenie posiada solidne podstawy teoretyczne oraz praktyczne.

Opiera się na ponad 20 letnich, największych, kiedykolwiek przeprowadzonych badaniach Instytutu Gallupa oraz Industrial Training Research Unit na Uniwersytecie Cambridge, które jako pierwsze pozwoliły stworzyć efektywne modele zarządzania ludźmi, wykorzystywane przez czołowe firmy na świecie, których skuteczność potwierdzają rzetelne badania ilościowe i jakościowe.

W firmach, w których managerowie zarządzają ludźmi w oparciu o prezentowane w szkoleniu modele:

 • aż o 50% zmniejszyła się fluktuacja kadr;
 • aż o 38% wzrosła produktywności pracowników i zespołów;
 • aż o 44% wzrosła satysfakcja klientów.

Zarezerwuj sobie dwa dni i opanuj najbardziej praktyczne umiejętności i narzędzia, które dadzą Ci sposobność zwiększenia produktywności swojej oraz Twoich pracowników, przy jednoczesnym zwiększeniu satysfakcji z pracy, a co za tym idzie przyspieszą Twoją karierę i pozwolą przejąć kontrolę nad przyszłością finansową Twojej firmy i Twojej rodziny.

PRZYJMIJ NASZE ZAPROSZENIE - WEŹ UDZIAŁ W CERTYFIKOWANYM SZKOLENIU INSIDEOUT ™ - ROZWIŃ JEDNĄ Z CZTERECH NAJBARDZIEJ POŻĄDANYCH KOMPETENCJI PRZYSZŁOŚCI I STAŃ SIĘ ROZWIĄZANIEM NAJWIĘKSZEGO PROBLEMU DZISIEJSZEGO BIZNESU!

Zaufali nam Profesjonaliści z 6 krajów:


 • KGHM Polska Miedź logo
 • Volkswagen Logo
 • Colgate-Palmolive Company Logo
 • Amazon Logo
 • Delphi Logo
 • DSSE Logo
 • HP Logo
 • IMPEL Logo
 • Koło logo
 • LG Innotek Logo
 • Bridgestone Logo
 • Polpharma logo
 • Plus GSM logo
 • Wrigley logo

Certyfikowane Szkolenie InSideOUT ™ to:

Kto najbardziej skorzysta z udziału w szkoleniu?Właściciele Firm, Dyrektorzy, Managerowie

Dowiedz się kim jest „WHO?” - Jakich pracowników w pierwszej kolejności powinieneś zatrudniać lub awansować bez względu na wielkość firmy, jest strukturę czy kulturę organizacyjną. Naucz się tworzyć środowisko pracy, które przyciąga utalentowanych pracowników, odpowiednio ich ukierunkowuje i skłonia do pozostania. Przygotuj się na obniżenie kosztów fluktuacji kadr o 50% zwiększenie produktywności i skuteczność pracowników o 38%, przy jednoczesnym zwiększeniu satysfakcji z pracy.


Rekruterzy, Headhunterzy i Specjaliści HR

Opanuj rewolucyjną metodę Diagnozowania mocnych stron bez używania testów i kwestionariuszy osobowości, której skuteczność porównywalna jest do skuteczności Assessment Centre. Rekrutuj najbardziej dopasowanych pracowników, czyli tych którzy przejawiają zachowania wymagane w danej pracy, którzy zachowają długofalową motywację do pracy i będą zaangażowani w osiąganie osobistego mistrzostwa w danej roli.Coachowie, Nauczyciele, Konsultanci czy Doradcy

Opanuj proces doradczo-coachingowy, dzięki któremu zaczniesz efektywnie doradzać swoim dzieciom, studentom czy klientom w wyborze najlepszej szkoły, kierunku studiów, dalszej specjalizacji a potem firmy czy pracy. Najlepszej tzn. tej w której zachowają długofalową motywację do pracy i w której mają największą szansę, osiągnąć największy możliwy wpływ w najdłuższym możliwym czasie


Zarządzający zespołami

Naucz się jak efektywnie poznawać potrzeby i wzorce zachowań członków zespołu, wykorzystywać różnice między ludźmi, i tworzyć wydajne zespoły, zapobiegać dysfunkcjom pracy zespołowej i maksymalizować wyniki poszczególnych pracowników i całego zespołu. Zacznij czytać ludzi jak otwartą księgę - Przewiduj ich zachowania i w oparciu o tą wiedzę podejmuj decyzję o zatrudnianiu, wyznaczaniu zadań, motywowaniu, awansowaniu i rozwoju swoich pracowników.Wszyscy, którzy chcą osiągać bezpośredni wpływ w każdej dziedzinie życia wykorzystując swoje mocne strony.

Dowiedz się jak dokonywać mądrych wyborów w karierze, a potem w miarę upływu czasu budować na tym początkowym sukcesie dalsze sukcesy, omijając przeciwności życiowe i wykonując jeden właściwy krok za drugim w niekończącej się serii stawiania na dobrą kartę i osiągania wspaniałych wyników. Zyskaj głębokie zrozumieniem swojej unikalnej wartości oraz stwórz konkretny planem jak osiągać bezpośredni wpływ w każdej dziedzinie życia wykorzystując swój naturalny potencjał.

Co przygotowaliśmy dla Ciebie podczas tych dwóch dni...

Pod koniec pierwszego dnia poznasz i zyskasz mistrzowską biegłość w:


 • Identyfikowaniu 3 krytycznych błędów, przez które 80% rekrutacji zawodzi.
 • Rozumieniu i przewidywaniu zachowań pracowników w środowisku pracy: Dowiedz się, co motywuje ludzi. Jak Behavior Patterns ™ wpływają na ich proces myślenia, emocje, komunikację i zachowania w środowisku pracy. Wyobraź sobie, że podejmujesz decyzje o zatrudnianiu, wyznaczaniu celów, motywowaniu i rozwoju pracowników, mając głębokie zrozumienie potrzeb, motywów i naturalnych zachowań swoich i innych ludzi. Zacznij przewidywać zachowania ludzi i zyskaj rzeczywisty wpływ na jakość, wydajność i efektywność poszczególnych pracowników i całych zespołów.
 • Rekrutowaniu najlepszych: Naucz się zaplanować, wdrożyć i przeprowadzić skuteczny proces pozyskiwania najbardziej utalentowanych pracowników, którego skuteczność porównywalna jest do Assessment Centre.

Zapisz się TERAZ!


Pod koniec drugiego dnia poznasz i nabędziesz biegłość w:


 • W oferowaniu coachingu i doradztwa opartego na mocnych stronach: Naucz się skutecznie doradzać pracownikom, managerom, studentom, dzieciom, czy klientom w karierze. Pomagaj ludziom w wyborze najlepszej szkoły, kierunku studiów, dalszej specjalizacji, firmy czy pracy.
 • Tworzeniu środowiska, które przyciąga, wzbudza zaangażowanie i zatrzymuje najbardziej utalentowanych pracowników: Opanuj wszystkie umiejętności i narzędzia potrzebne do przejścia od niedoboru pracowników do zatrudniania, motywowania i zatrzymywania najlepszych. Stań się Liderem Nowej Generacji - uwalniaj władzę drzemiącą w mocnych stronach, zwiększając produktywność pracowników i całych zespołów, przy jednoczesnym zwiększaniu satysfakcji z pracy.
 • Głębokim rozumieniu swojego potencjału: Stwórz przełomowy plan jak osiągać bezpośredni wpływ w każdej dziedzinie życia kierując się mocnymi stronami. Dowiedz się, jak przekształcać mocne strony w ponadprzeciętne osiągniecia na trzech poziomach: dla przyspieszania własnej kariery, sukcesów w roli Managera, oraz sukcesów w życiu.

Zapisz się TERAZ!

Czego się nauczysz?


Jak powiedział Marshall Goldsmith: „Wiedzieć co zrobić, to wcale nie największe wyzwanie Przywódców - jest nim - KTO ma to zrobić.”

Dlatego jeśli jesteś Liderem, Managerem, Headhunterem, Konsultantem, Specjalistą HR i do twoich zadań należy podejmowanie decyzji o zatrudnianiu, awansowaniu i rozwoju pracowników, to niezależnie od tego, czy Twoja firma jest mała czy duża, o kulturze klanu czy rynkowej, płaska czy hierarchiczna, bez względu na to czy jesteś Członkiem Zarządu i szukasz nowego Prezesa, Rekruterem, Head Hunterem czy Specjalistą HR i poszukujesz pracowników do firmy, albo jesteś rodzicem i poszukujesz opiekunki do swojego dziecka – dowiesz się kim jest WHO - Jakich pracowników w pierwszej kolejności powinieneś zatrudniać, awansować lub rozwijać bez względu na wielkość firmy, jej strukturę czy kulturę. Nauczysz się kim są pracownicy, którzy długofalowo zachowają motywację do pracy i będą osiągali wyznaczone cele w Twojej firmie.

Najnowsze badania potwierdzają, że, jeśli chcesz najlepiej spożytkować potencjał ludzi, musisz zaangażować ich mocne strony. I choć jest to obecnie podejście nazywane konwencjonalną mądrością, z którego korzystają największe firmy na świecie, to narzędzia i systemy większości firm – narzędzia i systemy rekrutacji, oceny, szkoleń czy awansów - wciąż koncentrują się wyłącznie na diagnozowaniu umiejętności, znajdowaniu słabych stron i próby ich wzmacniania. To rodzi wiele kryzysów zarówno dla pracowników, zespołów jak i organizacji, a pomysły na zarządzanie i codzienna praktyka są całkowicie sprzeczne i nieefektywne.

 • Opanujesz rewolucyjne narzędzie, które pozwala diagnozować mocne strony pracowników i zespołów i podejmować trafne decyzje personalne i zawodowe.
 • Nauczysz się Meta Questions Script ™ – specjalnie zaprojektowanego zestawu pytań, które umożliwiają diagnozowanie Wzorców zachowań w środowisku pracy, bez używania testów i kwestionariuszy osobowości.
 • Poznasz Talent Diagnosis Keys ™ – zasady interpretowania odpowiedzi umożliwiające trafną diagnozę Talentów w trakcie zwykłej konwersacji, dowolnej rozmowy z pracownikiem, procesu doradczo-coachingowego czy specjalnie przeprowadzonemu procesowi rekrutacji i selekcji pracowników.
 • Poznasz Behavior Patterns™ i zrozumiesz naturę ludzi. Dowiesz się co ich motywuje i zamiast reagować na ich niepożądane zachowania, zaczniesz je przewidywać. I w oparciu o tą wiedzę podejmować decyzje o zatrudnianiu, wyznaczaniu zadań, motywowaniu, awansowaniu i rozwoju swoich pracowników.

Jak podaje The Economist: „Największym problemem dzisiejszego biznesu jest nieudana Rekrutacja”. Badania udowodniły, że źle przeprowadzony proces Rekrutacji, a w jego konsekwencji duża fluktuacja kadr, kosztuje firmy średnio 1,5 miliona dolarów rocznie i mnóstwo straconego czasu. Te fakty jeszcze bardziej przerażają, jeśli weźmiemy pod uwagę wyniki badań Instytutu Gallupa, które udowodniły, że aż 80% decyzji o zatrudnianiu i awansowaniu pracowników jest błędna.

W tym module opanujesz krok po kroku udowodniony i wykorzystywany przez Top Liderów, Top Managerów i Top Specjalistów HR proces zatrudniania najbardziej utalentowanych pracowników.

 • Poznasz 3 krytyczne błędy w rekrutacji, które sprawiają, że aż 80% rekrutacji zawodzi.
 • Dowiesz się dlaczego tradycyjne pytania rekrutacyjne: pytania sondujące, hipotetyczne, dotyczące zachowań nie pozwalają prawidłowo diagnozować potencjału pracowników.
 • Nauczysz się jak krok po kroku zaplanować, wdrożyć i przeprowadzić skuteczny proces pozyskiwania najbardziej utalentowanych pracowników. Proces który możesz wykorzystywać podczas zwykłej rozmowy kwalifikacyjnej, a którego skuteczność porównywalna jest do skuteczności Assessment Centre. Proces który pozwala trafnie diagnozować potencjał i przewidywać zachowania pracowników w środowisku pracy

W firmach, w których pracownicy są zatrudniani i awansowani z wykorzystaniem tego procesu:

 • aż o 50% zmniejszyła się fluktuacja kadr;
 • aż o 38% wzrosła produktywności pracowników i zespołów;
 • aż o 44% wzrosła satysfakcja klientów.

Na rynek pracy wchodzi generacja, dla której świat realny i wirtualny to ta sama rzeczywistość – generacja Z. Czego oczekują od pracodawcy, jak należy rekrutować takich pracowników, jak budować ich lojalność wobec firmy?

W tym Module dowiesz się jak wygrać bitwę o najbardziej utalentowanych pracowników z pokolenia Y oraz Z:

 • Generacja X, Y, Z - cechy, podobieństwa, oczekiwania, motywacje i różnice.
 • Employer Branding – Jak budować świadomość marki oraz przyciągać pracowników z pokolenia Y oraz Z.
 • Jak tworzyć ogłoszenia o pracę, które zachęcają pracowników z pokolenia Y oraz Z do aplikowania od naszej firmy?

Opanujesz Strenghts Coaching Model ™ , dzięki któremu będziesz w pełni przygotowany, aby oferować model coachingu opartego na mocnych stronach pracownikom, zespołom, managerom, studentom, dzieciom, osobom poszukującym pracy lub myślącym o zmianie pracy.

 • Naucz się jak skutecznie doradzać pracownikom, managerom, studentom, dzieciom, czy klientom w wyborze najlepszej szkoły, kierunku studiów, dalszej specjalizacji a potem firmy czy pracy. Najlepszej tzn. tej w której zachowają długofalową motywację do pracy i w której mają największą szansę, osiągnąć największy możliwy wpływ w najdłuższym możliwym czasie.
 • Naucz się jak właściwie trzymać lustro - pomagać pracownikom znajdować odpowiednie dopasowanie na każdym etapie kariery i podejmować świadome decyzje o zmianie firmy czy przyjęciu awansu.
 • Jak zapobiegać dysfunkcjom i budować wydajne zespoły. Jak usprawniać komunikację w zespole, zapobiegać i redukować konflikty, dostarczyć zespołowi wiedzy na temat unikalnego wkładu w pracę każdego członka teamu, jak właściwie uwalniać władzę drzemiącą w mocnych stronach każdego członka zespołu, aby tworzyć efekt synergii - podnosić produktywność zespołu przy jednoczesnym podnoszeniu satysfakcji z przynależności do teamu.

Jak powiedział Peter Drucker: „Każdy jednak może spodziewać się osiągnięć tylko wtedy, gdy zaangażuje swoje mocne strony. Nie można wiele osiągnąć opierając się na słabościach, nie mówiąc już o rzeczach, których, w ogóle nie potrafimy”.

Niestety, większość z nas sądzi, że wie, w czym jest dobra. I zazwyczaj nie mamy racji. Mamy niewielkie poczucie naszych talentów i mocnych stron, a tym samym niewielką zdolność do budowania naszej kariery i życia wokół nich. Zamiast tego, kierowani przez naszych rodziców, przez naszych nauczycieli, przez naszych menedżerów stajemy się ekspertami w naszych słabościach i spędzamy życie próbując je naprawić, podczas gdy nasze mocne strony pozostają uśpione i zaniedbane.

Wyjdziesz ze szkolenia z głębokim rozumieniem swojego potencjału. Stworzysz przełomowy plan jak osiągać bezpośredni wpływ w każdej dziedzinie życia wykorzystując swoje mocje strony.

 • Nauczysz się jak dokonywać mądrych wyborów już na samym początku swojej zawodowej kariery, a potem w miarę upływu czasu budują na tym początkowym sukcesie swoje dalsze sukcesy, wykonując jeden właściwy krok za drugim w niekończącej się serii stawiania na dobrą kartę i osiągania wspaniałych wyników.
 • Nauczysz się jak budować udane relacje z partnerem, dziećmi i dowolną osobą w biznesie i życiu oparte na głębokim zrozumieniu ich potrzeb i Wzorców zachowania.
 • Nauczysz się jak skutecznie przekonywać szefów, współpracowników i całe zespoły do swoich pomysłów, idei oraz Siebie wykorzystując ich sposób myślenia i Wzorce zachowania.

Upoważnij swoje mocne strony do działania: Dowiedz się, jak przekształcać mocje strony w ponadprzeciętne osiągniecia na trzech poziomach: dla przyspieszania własnej kariery, sukcesów w roli Managera, oraz sukcesów w życiu.

Jak powiedział James Heskett profesor Uniwersytetu Harvarda: „Niezależnie od tego, czym się Firma zajmuje, jest tylko jedna droga do zysków: trzeba od podstaw tworzyć takie warunki pracy, które przyciągną utalentowanych pracowników, odpowiednio ich ukierunkują i skłonią do pozostania.”

Poznasz spójny model oparty na najlepszych praktykach, systemach oraz narzędziach wykorzystywanych przez Top Liderów, Top Rekruterów i Top Specjalistów HR w czołowych firmach na świecie, który umożliwia zatrudnianie, zaangażowanie i zatrzymywanie w firmie najbardziej utalentowanych pracowników.

 1. Budowanie zespołów: dowiedz się jak wykorzystywać naturalne różnice między pracownikami i budować zespoły osiągające ponadprzeciętne wyniki.
 2. Projektowanie nowoczesnych ścieżek karier: poznaj zasady tworzenia nowoczesnych ścieżek karier prowadzących do wzrostu produktywności pracowników i motywujących do osiągania osobistego mistrzostwa w każdej pracy.
 3. Motywowanie pracowników: dowiedz się jak wyznaczać zadania, inspirować pracowników i wyzwalać władzę drzemiącą w ich mocnych stronach oraz ukierunkowywać tą siłę na osiąganie wyników.
 4. Szkolenia i rozwoju pracowników: dowiesz się jak przestać tracić pieniądze na nieefektywne szkolenia i umożliwiać pracownikom długofalowy rozwój zgodny z ich naturalnym potencjałem.
 5. Komunikacja i wpływ: opanuj efektywne strategie komunikacyjne ułatwiające proces przekonywania pojedynczych pracowników i całych zespołów.

Trener Prowadzący

Przemysław Walter jest Międzynarodowym Coachem, Trenerem i Konsultantem Zarządzania.

 • Praktyk, który przeprowadził już 1000 h indywidualnych sesji Coachingu
 • Spędził ponad 20 000 godzin w Sali szkoleniowej jako trener.
 • W swojej karierze doradzał i szkolił managerów z 6 krajów.
 • Kieruje jedną z najstarszych szkół Coachingu w Polsce.
 • Twórca zaawansowanych programów szkoleniowych z Coachingu, Mentoringu i Diagnozowania talentów.
 • W programach Przemka wzięło już udział ponad 1000 Profesjonalistów z całej Polski!

Wśród jego klientów są największe polskie i międzynarodowe koncerny takie jak: IKEA Hanim S.A., KGHM Polska Miedź S.A., Colgate-Palmolive Sp. z o.o., Polkomtel S.A., Polomarket Sp. z o.o., PMPoland S.A., Ruukki Polska Sp z o.o., Volkswagen Motor Polska Sp. z o.o., Volvo Polska Sp. z o. o., Faurecja Wałbrzych Sp. z o.o., 3M Poland Sp. z o.o., Wrigley Poland Sp. z o.o. i wielu, wielu innych. Jest twórcą #1 w Polsce Certyfikowanej Szkoły Coachów Video ™, Metodologii InSideOut ™, umożliwiającej diagnozowanie talentów bez testów i kwestionariuszy osobowości, Metodologii THE 4-W Strategy ™, która umożliwia poszukiwanie i zdobywanie pracy bez cv, listu motywacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej, oraz Metodologii THE New Game od Business Coaching ™, która umożliwia ofiarowanie Światu podejścia coachingowego w wielu różnych drogach i budowanie Prosperującego Biznesu Coachingowego opartego na wielu strumieniach dochodów z Biznesu Coachingowego. Co miesiąc Przemysław Walter uczy i inspiruje ponad 30 000 osób, które odwiedzają prowadzone przez niego strony, gdzie publikuje darmowe artykuły oraz szkolenia video nt. Coachingu, Mentoringu, Diagnozowania talentów i Budowania Prosperującego Biznesu Coachingowego.

Logistyka i Ceny:

Najbliższe terminy:

11-12.12.2021 – Warszawa

12-13.02.2022 – Warszawa

09-10.04.2022 – Warszawa

25-26.06.2022 – Warszawa

17-18.09.2022 – Warszawa

Szkolenie oferujemy w 3 Profesjonalnych Pakietach.
Sprawdź dostępne możliwości w ramach każdego Pakietu i zapisz się Teraz.

Opisy

997zł
497
opisy

 • 2 dni szkolenia stacjonarnego
 • Materiały Szkoleniowe
 • Proces Certyfikacji
 • Dyplom i Międzynarodowy Certyfikat
 • Narzędzia diagnostyczne i organizatorskie
 • Dostęp do szkolenia w wersji video
 • Go Ahead. Discover Your Talents and Win at Work - 2 h sesja diagnozowania talentów i przekształcania ich w osiągnięcia z Trenerem.

Pakiet BRONZE

2500zł
1997
*

Pakiet GOLD

4700zł
2997
*


* - Podane ceny są cenami brutto. Ceny nie zawierają noclegu i wyżywienia. Jeśli chcą Państwo zamówić szkolenie z dwoma obiadami do ceny szkolenia należy doliczyć dodatkową opłatę w wysokości 100 zł brutto.

Z uwagi na zaawansowaną i bogatą merytorycznie treść szkolenia, dbałość o komfort uczestników i praktyczny wymiar szkolenia liczba uczestników jest ściśle ograniczona i jest to warunek nienegocjowalny.

Dokładne miejsce szkolenia podamy najpóźniej na 14 dni przed jego rozpoczęciem.


Formularz zgłoszeniowy:

Wybierz swój Termin:


Wybierz swój Pakiet:* - wymagane

FAQ - Najczęściej zadawane pytania:

1W jakich godzinach odbywa się szkolenie?

Każdego dnia szkolenia rozpoczyna się punktualnie o godzinie 9:00 i kończy o 17:00. W godzinach 13:00 - 14:00 przewidziana jest przerwa na obiad.

2W jaki sposób prowadzone są zajęcia?

Certyfikowane szkolenie InSideOUT ™ jest poważnym i głębokim zobowiązaniem zarówno Twoich nauczycieli, jak i Twoim. Nie jest to szkolenie, na którym można tylko być, usiąść i wysłuchać teorii, ale aktywnym procesem poznawczym, w którym doświadczasz procesu diagnozowania talentów z 3 niezależnych perspektyw: klienta/kandydata do pracy, coacha/rekrutera oraz niezależnego obserwatora. Kurs prowadzony jest na wielu poziomach z użyciem zaawansowanych technologii trenerskich, dzięki czemu zdobędziesz nie tylko potrzebną wiedzę, umiejętności i narzędzia diagnostyczne – zdobędziesz coś znacznie cenniejszego: postawy Światowej Klasy Managerów - gwarantujące stawanie się Liderem Nowej Generacji - Katalizatorem potrafiącym przekształcać talenty w ponadprzeciętne osiągnięcia.

Z tych powodów szkolenie ma charakter warsztatowy i jest swoistą mieszanką prezentacji trenerskich, demonstracji z wykorzystaniem filmów video i wykładów prezentujących niezbędną wiedzę, różne sposoby myślenia, teorie i perspektywy. Burzy mózgów, dyskusji i case study, umożliwiających przedyskutowanie autentycznych przypadków i omawianie możliwych działań, wątpliwości i dylematów. Uczestnik doświadczy metod „gorącego krzesła”, pracy feedbackowej, konsultacji, interwencji trenerskich, interwizji, superwizji pozwalających na uzyskanie znacznie większej płynności i pewności siebie w procesie diagnozowania talentów, a jednocześnie zapewniających możliwość uzyskiwania precyzyjnych i rzeczowych informacji zwrotnych na temat własnych talentów, rozwijanych umiejętności, sposobów działania, własnego stylu pracy oraz postawy.

Uczestnicy biorą udział w wielu ćwiczeniach wielopoziomowych z  ukrytym celem, ucząc się na poziomie świadomym i nieświadomym.

Jedną z najważniejszych wartości dodanych w czasie całego kursu, jest stała wymiana doświadczeń pomiędzy Uczestnikami szkolenia - możliwość diagnozowania talentów w parach i trójkach z osobami o różnymi typie osobowości - jest to praktyka codzienna i ma swoje stałe miejsce.

3Jakiego wsparcia mogę oczekiwać?

Wsparcie Uczestników przed, w trakcie i po szkoleniu:

Celem szkolenia jest przygotowanie Cię do samodzielnego prowadzenia procesu diagnozowania talentów w roli Managera, Rekrutera, Headhuntera czy Coacha. Aby zrealizować ten cel zapewniamy unikalne wsparcie dla wszystkich Uczestników, Absolwentów jak również osób, które dopiero myślą o stawaniu się Liderem Nowej Generacji - Katalizatorem potrafiącym przekształcać talenty w ponadprzeciętne osiągnięcia.

Wsparcie przed rozpoczęciem szkolenia:

 • Jeszcze przed rozpoczęciem szkolenia możesz otrzymać dostęp do zamkniętej grupy na Platformie edukacyjnej i Społeczności Change Makers Community ™. To unikalne forum wymiany doświadczeń, współpraca, możliwość zadawania pytań, otrzymywania gotowych odpowiedzi i wsparcia, dzielenia się swoim doświadczeniem i pomagania innym, inspirowania się, nawiązywanie nowych znajomości, poznawanie ludzi z branży oraz dzielenie się najlepszymi praktykami w gronie profesjonalnych coachów, mentorów, doradców, konsultantów, trenerów, z całej Polski.

Wsparcie w trakcie trwania szkolenia:

 • Poszczególne Moduły szkolenia mają charakter warsztatowy. Przez 80% czasu Uczestnicy rozwijają poznawane umiejętności i wykorzystują w praktyce narzędzia diagnostyczne. W tym celu prowadzą proces diagnozowania talentów w parach i trójkach, które poddawane są interwizji ze strony samych Uczestników jak również superwizji przez trenera prowadzącego. Dzięki temu mogą przedyskutować autentyczne przypadki i omówić możliwe działania, wątpliwości, dylematy. Mają także możliwość uzyskania precyzyjnych i rzeczowych informacji zwrotnych na temat przejawianych talentów, rozwijanych umiejętności, sposobów działania, własnego stylu pracy oraz postawy, jednocześnie mogąc trenować umiejętność pracy interwizyjnej oraz pracy feedbackiem z innymi Uczestnikami szkolenia.
 • Po zakończeniu kursu coachingu otrzymasz specjalnie zaprojektowane Materiały Szkoleniowe oraz Narzędzia Organizatorskie i Diagnostyczne zawierające konkretną wiedzę, gotowe know how, praktyczne wskazówki oraz propozycje ćwiczeń rozwijających kompetencje doradczo-coachingowo-biznesowe.

Wsparcie po zakończeniu szkolenia:

 • Voxer Coaching ™ - Po zakończeniu kursu otrzymasz prywatny dostęp do Trenera w aplikacji Voxer, z możliwością osobistego kontaktu, którego celem jest szybka konsultacja i wsparcie w procesie wdrażania poznawanych umiejętności w praktyce.
 • Tuż po zakończeniu szkolenia otrzymasz dostęp do dodatkowych materiałów video oraz Specjalnej zamkniętej grupy na Platformie edukacyjnej i Społeczności Change Makers Community ™. Umożliwiają one pogłębianie zdobytych kompetencnji oraz zapewniają forum wymiany doświadczeń, współpracę, możliwość zadawania pytań, otrzymywania gotowych odpowiedzi i wsparcia, dzielenie się swoim doświadczeniem i pomaganie innym, inspirowanie się, nawiązywanie nowych znajomości, poznawanie ludzi z branży oraz dzielenie się najlepszymi praktykami w gronie profesjonalnych coachów, mentorów, doradców, konsultantów, trenerów, z całej Polski.
 • Tuż po zakończonym szkolenia każdy Absolwent, który brał udział w szkoleniu w Pakiecie Silver lub Gold otrzyma dostęp do szkolenia w wersji video. To unikalne wsparcie dla Absolwentów, poprzez nieograniczony dostęp do materiałów szkoleniowych, demonstracji procesu diagnozowania talentów , prezentacji, ćwiczeń oraz narzędzi organizatorskich i diagnostycznych. Dzięki temu będziesz mógł raz jeszcze, w komfortowych warunkach, w zaciszu swojego domu i gabinetu przejść przez wybrane moduły szkolenia dowolną ilość razy, oraz utrwalać nowo nabywane umiejętności diagnozowania talentów.
 • Dodatkowe zniżki na udział w kolejnych poziomach szkolenia czy w Certyfikowanej Szkole Zintegrowanego Coachingu ™.