Siedem Szkoleń w Jednym!

CERTYFIKOWANE SZKOLENIE
META LEADER ™

Stań się Wybitnym Przywódcą i Naucz Budować Silne Organizacje Stanowiące Wyjątkowe Miejsca Pracy w Czasach Niepewności.

DZIŚ WSZYSTKO ZALEŻY OD PRZYWÓDZTWA!

Jeśli pracujesz z ludźmi, jesteś Dyrektorem, Managerem, Team Leaderem, Coachem, Konsultantem, Rekruterem, Specjalistą HR, to z pewnością wiesz, że świat jaki znamy, przechodzi historyczną transformację.

Duża część zamieszania panującego dziś na rynku, wywoływana jest czynnikami pozostającymi poza kontrolą firm, które mają jednak ogromny wpływ na całe gospodarki, branże, firmy, a co za tym idzie również Ciebie.

Ale sposób, w jaki zareagujesz na te niepewne czasy, określi Twoją przyszłość.

Niestety, podczas gdy zachodzące zmiany wymagają od Liderów nowej jakości Przywództwa i nowych sposobów działania - Począwszy od konieczności przeobrażania firmy w zwinne przedsiębiorstwo, ciągłego dostosowywania modelu biznesowego, a czasem wręcz opracowywania nowego, przez zdalne zarządzanie pracownikami, budowanie wirtualnych zespołów, integrowanie pracowników z różnych pokoleń, po tworzenie środowiska, które przyciąga, wzbudza zaangażowanie i zatrzymuje najzdolniejszych pracowników, to praktyka zarządzania wielu z nich, opiera się na sprzecznych i błędnych założeniach, sprzed blisko 30 lat, które powodują dysfunkcję, rodzą wiele kryzysów i powodują, że wielu pracowników jest zaledwie cieniem tego, kim mogliby być.

Dziś nowi pracownicy - zwłaszcza z pokolenia Y i Z chcą, aby ich praca miała głębszy sens i przyczyniała się do realizacji znaczącej misji. Dlatego nie chcą liderów, którzy zarządzają w starym stylu. Chcą Liderów, którzy ich inspirują i potrafią przekształcać ich potencjał w ponadprzeciętne osiągnięcia.

I choć 77% Liderów uważa, że wykonują dobrą robotę angażując swoich ludzi, jednak 88% pracowników twierdzi, że ich Przywódcy nie potrafią uwolnić w nich produktywnego zaangażowania, 80% decyzji o zatrudnianiu i awansowaniu pracowników jest błędna, a ponad dwie trzecie pracowników nie lubi swojej pracy - To ogromne marnotrawstwo ludzkiego potencjału.

Dziś stoimy w obliczu globalnego kryzysu Przywództwa. Problemem organizacji, nie jest brak talentów, lecz poważny niedobór Liderów, którzy wiedzą, jak dopasować się do zachodzących zmian, pogłębiając relacje z pracownikami, zwiększając zdolność pozytywnego wpływania na ludzi oraz wydajność Swoją, Zespołu i całej Organizacji.

Wyobraź sobie firmę, w której pracownicy budzą się zainspirowani do pracy, czują że obdarza się ich zaufaniem i pozwala wykorzystywać ich mocne strony. Docenia się ich wkład w ciągu dnia pracy, a potem wracają do domu z poczuciem spełnienia. To nie jest szalona, wyidealizowana wizja firmy. Dziś w odnoszących sukcesy organizacjach, Wybitni Liderzy wykorzystują skuteczny Model Przywództwa, oparty na fundamentalnym zrozumieniu ludzkiej natury, tworząc środowisko pracy, w którym ludzie harmonijnie współpracują, robiąc niezwykłe rzeczy.

Pomyśl

Co by się stało, gdybyś opanował najskuteczniejszy Model Przywództwa? Model Przywództwa, z którego korzystają dziś Wybitni Liderzy, zapobiegając powstawaniu 4 chronicznych problemów organizacji, przejawiających się zwiększoną fluktuacją kadr, brakiem motywacji, spadkiem zaufania i potrzebą nieustannej kontroli wszystkiego i wszystkich. Model Przywództwa, który sprawi, że zwiększysz swoją zdolność wywierania pozytywnego wpływu na ludzi, pomagając im maksymalizować ich potencjał oraz zwiększać osiągnięcia organizacji, przy jednoczesnym zwiększeniu satysfakcji pracowników z pracy.

Mogłoby to zmienić Twoje życie, prawda?

Dlaczego?

BO DZIŚ WSZYSTKO ZALEŻY OD PRZYWÓDZTWA!

Dziś jakość Managerów i Liderów zespołów jest najważniejszym czynnikiem, decydującym o długoterminowych sukcesach organizacji.

Firmy, które mają świetnych Managerów, którzy potrafią maksymalizować potencjał każdego pracownika, stają się silniejsze, zyskowniejsze i stanowią wyjątkowe miejsca pracy, przyciągające najzdolniejszych pracowników.

Stąd nie dziwi fakt, że wzbudzanie zaangażowania pracowników jest stale wymieniane jako najważniejszy priorytet dla Dyrektorów, Managerów, Liderów zespołów i Specjalistów HR, a Liderzy światowych korporacji wymieniają zarządzanie ludźmi, jako jedną z czterech najbardziej pożądanych kompetencji przyszłości.

To wszystko stwarza bezprecedensową szansę, dla tych, którzy rozwiną potrzebne kompetencje, by zająć fotel Lidera i pozostać tam na długo, wygrywając rynkową walkę o byt i zapewniając sobie długoterminową zdolność osiągania celów w czasach gwałtownych zmian.

Dlatego uzyskaj dostęp do Certyfikowanego Szkolenia Meta Leader ™ i opanuj wszystkie modele, umiejętności i narzędzia, dzięki którym zwiększysz swoją zdolność pozytywnego wpływania na ludzi i nauczysz się uwalniania władzy drzemiącej w ich potencjale, czyniąc firmę silniejszą, zyskowniejszą i stanowiącą wyjątkowe miejsce pracy.

Certyfikowane Szkolenie Meta Leader ™ to:

Dzięki Szkoleniu Meta Leader ™

Kto najbardziej skorzysta z dostępu do Szkolenia:

Przedsiębiorcy, którzy chcą skuteczniej zarządzać i tworzyć silne organizacje, stające się klejnotami koronnymi swoich branż, osiągające większe zyski, bez względu na czasy i wielkość firmy.
Managerowie i Przedsiębiorcy mający ambicję stawania się skutecznymi Liderami, którzy chcą zwiększać swoją zdolność pozytywnego wpływania na ludzi i uwalniać ich potencjał, czyniąc firmę silniejszą, zyskowniejszą i stanowiącą wyjątkowe miejsce pracy.
Osoby, które planują założenie własnej firmy lub start-upu i chcą nauczyć się integrowania procesów zarządzania strategicznego, operacyjnego i kadrowego.
Przedsiębiorcy, działający w systemach MLM, którzy pragną zwiększać zyski i oszczędzać czas, dzięki pozyskiwaniu, integrowaniu, motywowaniu oraz rozwojowi najlepszych partnerów.
Team Liderzy, którzy chcą zdobyć gotowy plan i narzędzia jak przekształcać pracowników w zwycięskie zespoły maksymalizując ich wydajność, lojalność i koncentrację na klientach.
Specjaliści, Managerowie HR, HR Business Partnerzy i Dyrektorzy HR, który pragną stać się autentycznymi partnerami w biznesie, przyczyniającymi się do zwiększania wartości firmy, poprzez dostarczanie niezbędnych narzędzi pozwalających skutecznie integrować ludzi ze strategią firmy i działaniami operacyjnymi.
Doświadczeni Liderzy, chcący dalej się rozwijać i być na bieżąco z najnowszymi trendami oraz najskuteczniejszymi narzędziami przekształcania firmy w zwinne przedsiębiorstwo, integrowania pracowników z różnych pokoleń, oraz tworzenia środowiska, które przyciąga, wzbudza zaangażowanie i zatrzymuje najzdolniejszych pracowników, gotowych na wyzwania przyszłości.
Rekruterzy, Headhunterzy oraz osoby biorące udział w doborze kadr,  którzy chcą opanować najskuteczniejszy proces badania dopasowania pracowników na poziomie firmy, stanowiska, zespołu oraz szefa i zatrudniać najzdolniejsze i zwinne talenty.
Osoby, które w najbliższej przyszłości awansują na stanowisko Lidera i chcą realizować się w Przywództwie i zarządzaniu zespołem.
Osoby przechodzące życiową zmianę, szukające nowych ścieżek rozwoju i chcące stworzyć silną osobowość Lidera.
Każdy, kto mierzy się ze współczesnymi wyzwaniami związanymi z pozyskiwaniem, ukierunkowaniem, motywowaniem i rozwojem talentów.

Jaki jest program Szkolenia?

Certyfikowane Szkolenie Meta Leader ™, to 7 Szkoleń w jednym podczas którego, nauczysz się jak integrować Przywództwo na 4 poziomach by:

 1. Odkrywać i definiować Wizję Firmy.
 2. Tworzyć strategię firmy i harmonizować z nią jednostki organizacyjne, jednostki wparcia, działy i poszczególnych pracowników.
 3. Usprawniać strategiczne procesy i zarządzać operacyjnie zapewniając zdolności produkcyjne zasobów konieczne do realizacji strategii.
 4. Zatrudniać najbardziej utalentowanych pracowników gotowych na wyzwania przyszłości.
 5. Właściwie ukierunkować pracowników i wyznaczać im cele.
 6. Wzbudzać produktywne zaangażowanie i maksymalizować potencjał pracowników.
 7. Skutecznie zarządzać sobą i budować autorytet, relacje i zaufanie pracowników.

Szkolenie składa się z 12 części. Łączna długość Szkolenia to 39 godzin 19 minut 17 sekund. W ramach Szkolenia uzyskujesz także dostęp do oryginalnych Materiałów oraz Narzędzi diagnostycznych i organizatorskich, gotowych do natychmiastowego wykorzystania, które będziesz mógł ściągnąć na swój komputer.

Szczegółowy Program Szkolenia:

Szkolenie #1

 • Dlaczego Przywództwo, to najważniejszy czynnik, który zapewnia firmom przetrwanie i zdolność realizacji długoterminowych celów?
 • 7 powodów dlaczego stoimy w obliczu globalnego kryzysu Przywództwa.
 • 5 Etapów rozwoju Przywództwa, przez które MUSI przejść każdy Przywódca, od momentu kiedy zostanie Liderem do momentu, kiedy ludzie zaakceptują jego Przywództwo i naturalnie podążą za nim, pomimo tego, że nie będą do tego zobowiązani.
 • Meta Leadership Model ™ – najskuteczniejszy model Przywództwa, dzięki któremu zbudujesz autorytet, uwolnisz produktywne zaangażowanie pracowników i zmaksymalizujesz ich potencjał.
 • Jak Wybitni Liderzy budują zaufanie i autorytet?

Szkolenie #2 - #4

 • Sposób myślenia i postawy Wybitnych Liderów.
 • Samoświadomość Lidera - Zdiagnozujesz swoje pasje, uniwersalne umiejętności, najważniejsze doświadczenia, wartości i odkryjesz swoje życiowe powołanie.
 • Life Management System ™- Rozwiń swój charakter i zbuduj osobowość godnego zaufania, inspirującego i skutecznego Przywódcy.
 • Efektywne zarządzanie sobą, zwiększanie produktywności   i osiąganie więcej w krótszym czasie.
 • Najskuteczniejsze strategie równoważenia życia zawodowego i osobistego.
 • Jak budować autorytet, relacje i zaufanie pracowników?

Szkolenie #5

 • 3 błędy sprawiające, że 80% decyzji o zatrudnianiu i awansowaniu pracowników jest błędna.
 • 4 wymiary talentów gotowych na przyszłość.
 • 5 Etapów kształtowania procesu doboru kadr pozwalającego pozyskiwać pracowników gotowych na wyzwania przyszłości.
 • Jak rekrutować pracowników dopasowanych do firmy, zespołu, stanowiska oraz szefa.
 • Projektowanie obiektywnych narzędzi selekcyjnych.
 • Jak diagnozować w firmie osoby o dużych zdolnościach przystosowawczych?
 • Jaki zatrzymywać w firmie najbardziej utalentowane osoby?

Szkolenie #6

 • 5 czynników, które wpływają na motywację jaka towarzyszy rekreacji i jak przenieść ją do środowiska pracy?
 • Jak wybrać, co spośród rzeczy, które pracownicy mogliby osiągnąć - osiągnąć powinni?
 • 7 warunków prawidłowego formułowania celów.
 • Proces synchronizowania Firmy - Jak sprawić, aby pracownicy na wszystkich szczeblach organizacji robili to, co jest optymalne dla całej firmy?
 • 3 etapowy Proces współpracy dla Wyników.

Szkolenie #7 - #8

 • Człowiek jako istota 4-wymiarowa – Naucz się diagnozować, co motywuje poszczególnych pracowników.
 • 5 obaw i 5 potrzeb ludzkiej natury jako klucz Wybitnych Liderów do skutecznego przewodzenia w karierze, biznesie i życiu.
 • Dlaczego motywowanie pracowników to za mało - Proces uwalniania produktywnego zaangażowania.
 • NIE możesz motywować nieznajomego – Poznaj 6 rzeczy, które MUSISZ wiedzieć  każdym pracowniku i naucz się je diagnozować.
 • 6-stopniowy proces maksymalizowania potencjału pracowników.
 • Rozwój pracowników metodą potrójnej pętli.

Szkolenie #9

 • 17 Niepodważalnych zasad i mechanizmów tworzenia Wizjonerskich firm, które stają się klejnotami koronnymi swoich branż, które obserwuje, podziwia i naśladuje konkurencja i które mają długą historię wywierania znaczącego wpływu na Świat?
 • Cechy dobrze zaprojektowanej Wizji organizacji.
 • Proces odkrywania Misji Firmy.
 • Proces odkrywania Firmowych Wartości.
 • Tworzenie obrazu przewidywalnej przyszłości.

Szkolenie #10 - #11

 • 5 strategii budowania przewagi konkurencyjnej.
 • 6 Etapowy zintegrowany system łączący formułowanie strategii z realizacją planów operacyjnych.
 • Proces analizy strategicznej i formułowanie strategii Firmy.
 • Tworzenie Mapy strategii.
 • Tworzenie strategicznej karty wyników (Miary i Targety).
 • Wybieranie strategicznych inicjatyw.
 • Proces integracji jednostek organizacyjnych, jednostek wparcia, działów i poszczególnych pracowników ze strategią firmy.

Szkolenie #12

 • Proces wyboru kluczowych procesów wewnętrznych wymagających usprawnień w celu realizacji strategii firmy.
 • Proces łączenia strategii z planami operacyjnymi i budżetem.
 • Proces szacowania zasobów koniecznych do realizacji strategii firmy.
 • 5-stopniowy proces planowania i alokacji zasobów wiążący strategię z operacją.
 • Projektowanie przeglądów operacyjnych oraz przeglądów strategii (Skład, częstotliwość, przebieg).
 • Proces i narzędzia testowania i adaptacji strategii.

Jak będziemy pracowali?

Rozumiemy jak wielu ludzi z różnych środowisk chce nauczyć się najskuteczniejszych modeli, umiejętności i narzędzi Wybitnego Przywództwa, jednak z różnych powodów, nie mogą zainwestować 2 tygodni, aby wziąć udział w szkoleniach stacjonarnych.

Dlatego jako pionierzy interaktywnych, internetowych szkoleń w systemie „NET – No Extra Time”, jesteśmy dumni, że możemy zaoferować Ci najbardziej przyjazne, bezpieczne i elastyczne środowisko uczenia się, które wykorzystuje najnowszą technologię, oraz najskuteczniejsze procesy szkoleniowe, aby Certyfikowane Szkolenie Meta Leader ™, było jeszcze bardziej praktyczne i jeszcze bardziej dostępne dla Ciebie z dowolnego miejsca na świecie.

Szkolenie Meta Leader ™ ma formę video i dostępne jest na naszej Platformie edukacyjnej.

Dzięki temu, rozwijasz się wszędzie gdzie chcesz i kiedy chcesz w komfortowych warunkach w zaciszu swojego domu, gabinetu, w podróży, na wakacjach czy nawet w siłowni. Musisz najpierw położyć dzieci do snu, nie ma problemu. Jedziesz pociągiem, leżysz na plaży, jesteś w siłowni, lub ćwiczysz w domu – chcesz dodatkowo spożytkować ten czas na swój rozwój – nic prostszego. Wystarczy zalogować się i kontynuować od miejsca, w którym ostatnio skończyłeś.

Po raz pierwszy to szkolenie dopasowuje się do Ciebie i Twojego rytmu życia.

Nasze ponad 17 letnie doświadczenie w branży szkoleniowo-doradczo-coachingowej nauczyło nas, że istnieje jeden kluczowy element, którego brakuje wszystkim tym osobom, które od dłuższego czasu próbują zrealizować swoje cele, w tym brakuje go wszystkim niedoszłym Liderom. Jeśli chcesz łatwiej i szybciej opanować wszystkie potrzebne umiejętności i wdrożyć je w swoim życiu i w swoim biznesie potrzebujesz jednej rzeczy – SYSTEMU.

Czyli treningu, narzędzi i wsparcia – I potrzebujesz wszystkich trzech elementów w całości.

A wsparcie jest tym jednym czynnikiem, który najczęściej robi różnicę.

Dlatego oprócz dostęp do Szkoleń, Materiałów i Narzędzi uzyskujesz dostęp do cyklicznych Sesji Q&A, podczas których uczysz się bezpośrednio od trenera prowadzącego. Podczas tych spotkań Trener będzie do Twojej dyspozycji podczas spotkania "na żywo" przez Internet. Podczas spotkania Trener będzie dzielić się swoimi strategiami, wspierać Cię w Twojej praktyce i odpowiadać na Twoje pytania. Podczas tych spotkań będziesz mógł przedyskutować z Trenerem i udoskonalić każdy, ważny dla Ciebie aspekt. Oznacza to, że nigdy nie będziesz się zastanawiać, jak zastosować poznawaną wiedzę i narzędzia w swojej praktyce. To unikalna szansa, aby uzyskać indywidualną uwagę i wsparcie w Twojej pracy.

Platforma edukacyjna z której będziesz korzystać, to jeden z najbardziej uznanych na świecie systemów do nauki na odległość. Pozwala wykorzystywać różne zasoby takie jak filmy, prezentacje, materiały szkoleniowe, co pozwoli Ci w pełni zaangażować się i skoncentrować na doświadczeniu edukacyjnym oraz przyspieszy proces Twojego rozwoju.

Forma online pozwoli Ci w komfortowych warunkach, w zaciszu swojego domu lub gabinetu, dołączyć do grona Profesjonalistów z całego świata i rozwijać jedną z 4 najważniejszych kompetencji przyszłości.

Trener Prowadzący

Przemysław Walter jest Międzynarodowym Coachem, Trenerem i Konsultantem Zarządzania.

 • Praktyk, który przeprowadził już 2000 h indywidualnych sesji Coachingu
 • Spędził ponad 20 000 godzin w Sali szkoleniowej jako trener.
 • W swojej karierze doradzał i szkolił managerów z 6 krajów.
 • Kieruje jedną z najstarszych szkół Coachingu w Polsce.
 • Twórca zaawansowanych programów szkoleniowych z Coachingu, Mentoringu i Diagnozowania talentów i Przywództwa.
 • W różnych programach i szkoleniach Przemka wzięło już udział ponad 100000 Profesjonalistów z całej Polski!

Wśród jego klientów są największe polskie i międzynarodowe koncerny takie jak: IKEA Hanim S.A., KGHM Polska Miedź S.A., Colgate-Palmolive Sp. z o.o., Polkomtel S.A., Polomarket Sp. z o.o., PMPoland S.A., Ruukki Polska Sp z o.o., Volkswagen Motor Polska Sp. z o.o., Volvo Polska Sp. z o. o., Faurecja Wałbrzych Sp. z o.o., 3M Poland Sp. z o.o., Wrigley Poland Sp. z o.o. i wielu, wielu innych. Jest twórcą #1 w Polsce Certyfikowanej Szkoły Coachów Video ™, Metodologii InSideOut ™, umożliwiającej diagnozowanie talentów bez testów i kwestionariuszy osobowości, Metodologii THE 4-W Strategy ™, która umożliwia poszukiwanie i zdobywanie pracy bez cv, listu motywacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej, Metodologii THE New Game od Business Coaching ™, która umożliwia ofiarowanie Światu podejścia coachingowego w wielu różnych drogach i budowanie Prosperującego Biznesu Coachingowego opartego na wielu strumieniach dochodów z Biznesu Coachingowego oraz Meta Leadership Model ™, który umożliwia integrację Przywództwa na 4 poziomach, i zwiększa zdolność wywierania pozytywnego wpływu na ludzi, pomagając im maksymalizować ich potencjał oraz zwiększać osiągnięcia organizacji, przy jednoczesnym zwiększeniu satysfakcji pracowników z pracy.

Co miesiąc Przemysław Walter uczy i inspiruje ponad 50 000 osób, które odwiedzają prowadzone przez niego strony, czytają darmowe artykuły oraz oglądają szkolenia video nt. Coachingu, Mentoringu, Diagnozowania talentów, Budowania Prosperującego Biznesu Coachingowego oraz Przywództwa.

Certyfikat i Proces Certyfikacji

Meta Leader ™ - Szkolenie z Certyfikatem

Szkolenie Meta Leader ™ jest kursem Certyfikacyjnym, co oznacza, że pomyślne ukończenie szkolenia umożliwia przystąpienie do Procesu Certyfikacji i w rezultacie możliwość otrzymania Certyfikatu: Certified Meta Leader ™, akredytowanego przez jedną z najstarszych Szkół coachingu w Polsce - Instytut Coachingu i Mentoringu.

Dla uzyskania Certyfikatu niezbędne jest obejrzenie wszystkich części Szkolenia oraz pomyślne przejście przez Proces Certyfikacji.

Aby otrzymać Certyfikat Certified Meta Leader ™, wymagane jest:

 • Zapoznanie się ze wszystkimi częściami szkolenia oraz wykonywanie poszczególnych ćwiczeń.
 • Przejść i zaliczyć wewnętrzny egzamin praktyczny. W ramach zadania praktycznego należy dokonać analizy zewnętrznej i wewnętrznej firmy i przygotować deklarację Strategii swojej firmy lub działu oraz sporządzić jej wizualną reprezentację wykorzystując poznane narzędzia.

Zaufali nam Profesjonaliści z 6 krajów:

 • KGHM Polska Miedź logo
 • Volkswagen Logo
 • Colgate-Palmolive Company Logo
 • Amazon Logo
 • Delphi Logo
 • DSSE Logo
 • HP Logo
 • IMPEL Logo
 • Koło logo
 • LG Innotek Logo
 • Bridgestone Logo
 • Polpharma logo
 • Plus GSM logo
 • Wrigley logo

Uzyskaj dostęp do Certyfikowanego Szkolenia Meta Leader ™ wybierając jeden z trzech wyjątkowych Pakietów:

Opisy

497opisy

 • 39 h Szkoleń video
 • 2671 stron Prezentacji
 • 64 Narzędzia diagnostyczne i organizatorskie
 • Proces Certyfikacji
 • Certyfikat
 • Dostęp do Szkolenia InSideOUT ™ Video
 • Go Ahead. Discover Your Talents and Win at Work - 2 h sesja diagnozowania talentów i przekształcania ich w osiągnięcia z Trenerem.

Pakiet BRONZE

2500*

Pakiet GOLD

4000*


* - Podane ceny są cenami brutto.

Masz wybór!

Tak, żyjemy w świecie niepewności.

Ale sposób, w jaki reagujesz na te niepewne czasy, określi Twoją przyszłość.

To prosta prawda, o której wiedzą Ci, którzy rozumieją, że dziś przetrwają nie najwspanialsi, najsilniejsi czy najinteligentniejsi, lecz Ci, którzy potrafią oduczać się tego czego się nauczyli i potrafią uczyć się na nowo, jak dostosowywać się do gwałtownych zmian.

Dlatego uzyskaj dostęp do Certyfikowanego Szkolenia Meta Leader ™ i naucz się jak zintegrować najnowszą wiedzę, umiejętności i narzędzia z najskuteczniejszym modelem Przywództwa, dzięki czemu zaczniesz maksymalizować potencjał każdego pracownika, czyniąc firmę silniejszą, zyskowniejszą i stanowiącą wyjątkowe miejsce pracy, przyciągając najzdolniejszych pracowników gotowych na wyzwania przyszłości.

Udostępniamy Ci to Szkolenie, ponieważ chcemy, utwierdzić Cię w przekonaniu, że masz wybór, a wybór, którego dokonujesz dzisiaj, zadecyduje o Twojej przyszłości.

Możesz WYBRAĆ, ukończenie kursu, który odkładałeś.

Możesz WYBRAĆ, przeczytanie książki, która zbiera kurz.

Możesz WYBRAĆ, inwestycję w to co najcenniejsze – Siebie i przyszłość Twojej Rodziny.

I zaufaj mi, wiem, że najłatwiej jest teraz uznać, że "nie stać mnie na to" „moja firma zamroziła fundusz szkoleniowy” lub, że "nie mam czasu" …

Ale jak wiesz, Świat przechodzi historyczną transformację, i wiele branż i wiele firm, czekają poważne zmiany, zmiany które wymagać będą od Ciebie nowych sposobów działania - Począwszy od konieczności przeobrażania firmy w zwinne przedsiębiorstwo, ciągłego dostosowywania modelu biznesowego, a czasem wręcz opracowywania nowego, przez zdalne zarządzanie pracownikami, budowanie wirtualnych zespołów, integrowanie pracowników z różnych pokoleń, po tworzenie środowiska, które przyciąga, wzbudza zaangażowanie i zatrzymuje najzdolniejszych pracowników.

I to, jak zareagujesz, określi Twoją przyszłość. Bo każda WIELKA ZMIANA, dla jednych oznacza bezrobocie, dla innych tworzy trampolinę, by zająć fotel Lidera i pozostać tam na bardzo długo.
Czy nie spojrzysz wtedy z żalem wstecz - na dzisiejszy dzień, i nie zaczniesz żałować, że nie wykorzystałeś danego Ci czasu, by skupić się na tym, co naprawdę ma znaczenie – Na rozwoju Siebie i stworzeniu nowych możliwości, które otwierają się właśnie TERAZ?

Jako Przedsiębiorcy, Managerowie i Liderzy rozwiązujemy problemy ...
Jesteśmy potrzebni teraz bardziej niż kiedykolwiek. I tą szansę wykorzystają tylko Ci, którzy przejawiają inicjatywę – są prawdziwymi Liderami, którzy nie czekają na firmę, ale wyprzedzają firmę, przestają być problemem firmy, a stają się rozwiązaniem jej problemów, którzy inwestują w swój rozwój i zmieniają podejście do biznesu wprowadzając nową jakość Przywództwa.

Poznanie wszystkich modeli, umiejętności i narzędzi dostępnych w szkoleniu Met Leader ™wymagałoby od Ciebie uczestnictwa w 7 kilkudniowych szkoleniach i  kosztowałoby kilkanaście tysięcy złotych, a jeśli doliczysz do tego koszty dojazdu, noclegu, wyżywienia kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Dzięki wykorzystaniu nowych technologii możesz rozwinąć jedną z 4 najważniejszych kompetencji przyszłości w komfortowych warunkach w zaciszu swojego domu lub gabinetu za ułamek ceny szkolenia stacjonarnego.

Wybierz działanie! Skorzystaj z jednego z najlepszych szkoleń dla Liderów dostępnego na rynku i Stań się Wybitnym Liderem. Zbuduj środowisko pracy, które przyciąga, ukierunkowuje i zatrzymuje talenty, gotowe na wyzwania przyszłości, uczyń swoją organizację silniejszą, zyskowniejszą i stanowiącą wyjątkowe miejsce pracy, i zagwarantuj sobie przewagę i stabilność w czasach niepewności.

Copyright 2006 - 2022 - Instytut Coachingu i Mentoringu - All Rights Reserved