BEZPŁATNA KONFERENCJA ON-LINE DLA: Przedsiębiorców, Team Leaderów, Managerów, Coachów, Konsultantów i Specjalistów HR.

LEADER AS COAH ™

Jak Najlepsi Liderzy na Świecie Uwalniają Potencjał i Maksymalizują Osiągnięcia Pracowników Wykorzystując Podejście Coachingowe?!

ZAREZERWUJ MIEJSCE! >>

Polityka Prywatności: Szanujemy Twoją prywatność. Nigdy nie wysyłamy SPAMU.

BEZPŁATNA KONFERENCJA ON-LINE DLA: Przedsiębiorców, Team Leaderów, Managerów, Konsultantów, Coachów i Specjalistów HR.

LEADER AS COAH ™

Jak Najlepsi Liderzy na Świecie Uwalniają Potencjał i Zwiększają Efektywność Pracowników, Zespołów i Organizacji Wykorzystując Podejście Coachingowe?!

ZAREZERWUJ MIEJSCE! >>

Polityka Prywatności: Szanujemy Twoją prywatność. Nigdy nie wysyłamy SPAMU.

Konferencja rozpocznie się w najbliższy Czwartek o godzinie 19:30

Podczas BEZPŁATNEJ Konferencji odkryjesz:

zarowka-ikona

W świecie szybkich, destrukcyjnych zmian, w którym innowacje przesądzają o sukcesie bądź porażce, Liderzy nie mają i nie mogą znać wszystkich odpowiedzi.

Dziś, aby przetrwać firmy muszą stać się zwinne - zdolne do błyskawicznego podejmowania decyzji i reagowania na zmieniające się uwarunkowania rynkowe i potrzeby klientów.

Aby poradzić sobie z tą nową rzeczywistością, potrzeba czegoś zupełnie innego!

Dowiedz się jak Wybitni Liderzy przechodzą od zarządzania opartego na dowodzeniu i kontroli, do modelu, który sprawia, że pracownicy uruchamiają swoje umysły i harmonijnie współpracują z innymi osiągając niezwykłe wyniki.

Krótko mówiąc, jak z roli Szefa, stają się Liderami - Coachami.

glowy-ikona

Dla liderów, którzy są przyzwyczajeni do rozwiązywania palących problemów z wydajnością, poprzez mówienie ludziom, co mają robić, podejście coachingowe wydaje się często zbyt „miękkie”. Wielu z nich opiera się wykorzystywaniu podejścia coachingowego mówiąc: „Jestem zbyt zajęty”, „To nie jest najlepsze wykorzystanie mojego czasu” lub „Ludzie, z którymi pracuję, nie nadają się do coachingu”.

Jednak Liderzy zajmują wyjątkową pozycję, którą NAJWIĘKSI z nich wykorzystują w procesie skutecznego zwiększania wydajności pracowników, zespołów i całych organizacji.

Nauczysz się jak skuteczni Liderzy przełamują barierę braku czasu, barierę pozornego konfliktu ról oraz barierę braku zrozumienia czym jest coaching i uwalniają potencjał, innowacje i zaangażowanie pracowników oraz zapewniają przewidywalne rezultaty w nieprzewidywalnych czasach wykorzystując coachingowy styl przywództwa.


game-on

„Jeśli uważasz, że jesteś dobrym Coachem, to w rzeczywistości nie jesteś” – To najważniejsza konkluzja z badań Uniwersytetu Harvarda, które udowodniły, że większość managerów nie wie, jak prowadzić coaching swoich pracowników.

Spędziliśmy ostatnie dwie dekady badając, jak Wybitni Liderzy wykorzystują coachingowy styl przywództwa. Zebraliśmy dziesiątki badań, i zidentyfikowaliśmy najskuteczniejsze strategie oparte na dowodach.

Dowiedz się jak Najlepsi Managerowie na Świecie integrują coachingowy styl przywództwa z procesem realizacji strategii, tworząc bardziej produktywne, innowacyjnie i satysfakcjonujące miejsca pracy.

Stań się Liderem, od którego nikt nie chce odejść!

eye-on-details

Coaching przyspiesza wszystko, od współpracy i zwinności po wydajność i produktywność.

Dowiesz się jak sprawić, by więcej liderów w Twojej organizacji praktykowało transformacyjne rozmowy ze swoimi współpracownikami, rówieśnikami, przełożonymi i zespołami?

Inaczej mówiąc jak skutecznie wdrożyć kulturę coachingową i przejść od „power of one” do „power of many”?

Poznaj 5-etapowy proces nasycenia organizacji coachingowym stylem przywództwa, w którym kompetencje coachingowe wplecione są w wartości organizacji, a pracownicy na wszystkich szczeblach organizacji są otwarci na coaching od innych i sami inicjują transformacyjne rozmowy.


 
ZAREZERWUJ MIEJSCE! >>

Szkolenie prowadzi:

Przemysław Walter jest Międzynarodowym Coachem, Trenerem i Konsultantem Zarządzania. Założycielem Instytutu Coachingu i Mentoringu – jednej z 3 najstarszych Szkół Coachingu w Polsce. Od ponad 12 lat współpracuje z Katedrą Zarządzania Kadrami Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu prowadząc zajęcia na studiach podyplomowych. Jest wybitnym praktykiem który przeprowadził już blisko 2000 h indywidualnych sesji Coachingu. Do tego ma na swoim koncie ponad 20.000 godzin spędzonych w Sali szkoleniowej jako trener. W swojej karierze doradzał i szkolił managerów z 6 krajów.

 
 
ZAREZERWUJ MIEJSCE! >>

© 2006 - 2023 Instytut Coachingu i Mentoringu
Polityka prywatności