BEZPŁATNA KONFERENCJA ON-LINE DLA: Przedsiębiorców, Team Leaderów, Managerów, Konsultantów, Coachów, Rekruterów i Specjalistów HR.

LEADER AS COAH ™

Jak Najlepsi Liderzy na Świecie Uwalniają Potencjał i Zwiększają Efektywność Pracowników, Zespołów i Organizacji Wykorzystując Podejście Coachingowe?!

ZAREZERWUJ MIEJSCE! >>

Polityka Prywatności: Szanujemy Twoją prywatność. Nigdy nie wysyłamy SPAMU.

BEZPŁATNA KONFERENCJA ON-LINE DLA: Przedsiębiorców, Team Leaderów, Managerów, Konsultantów, Coachów, Rekruterów i Specjalistów HR.

LEADER AS COAH ™

Jak Najlepsi Liderzy na Świecie Uwalniają Potencjał i Zwiększają Efektywność Pracowników, Zespołów i Organizacji Wykorzystując Podejście Coachingowe?!

ZAREZERWUJ MIEJSCE! >>

Polityka Prywatności: Szanujemy Twoją prywatność. Nigdy nie wysyłamy SPAMU.

Konferencja rozpocznie się 28.12.2021 o godzinie 19:00

 
00

dni


00

godzin


00

minut


00

sekund


Podczas BEZPŁATNEJ Konferencji odkryjesz:

zarowka-ikona

W obliczu szybkich, destrukcyjnych zmian organizacje zdają sobie sprawę, że od managerów nie można oczekiwać już, że będą znali wszystkie odpowiedzi.

Dziś, aby przetrwać firmy muszą stać się zwinne - zdolne do podejmowania szybkich decyzji i błyskawicznego reagowania na zmieniające się uwarunkowania rynkowe i potrzeby klientów.

Aby poradzić sobie z tą nową rzeczywistością, potrzeba czegoś zupełnie innego.

Dowiedz się jak najlepsze firmy ma świecie przechodzą od zarządzania opartego na dowodzeniu i kontroli, do modelu, w którym Liderzy uwalniają potencjał oraz wyzwalają energię, innowacyjność i zaangażowanie pracowników. Krótko mówiąc, jak z roli managera, stają się Liderami - Coachami.

glowy-ikona

Dla liderów, którzy są przyzwyczajeni do rozwiązywania palących problemów z wydajnością poprzez mówienie ludziom, co mają robić, podejście coachingowe wydaje się często zbyt „miękkie”. Wielu z nich opiera się wykorzystywaniu coachingu mówiąc. „Jestem zbyt zajęty”, „To nie jest najlepsze wykorzystanie mojego czasu” lub „Ludzie, z którymi pracuję, nie nadają się do coachingu”.

Jednak Liderzy zajmują wyjątkową pozycję, którą NAJWIĘKSI z nich wykorzystują w procesie skutecznego rozwoju swoich pracowników.

Poznaj jak Najlepsi Liderzy na Świecie pełnią rolę Coacha i wykorzystują codzienne doświadczenia oraz „momenty coachingowa” jako potężne narzędzie stymulowania rozwoju i budowania zdolności przywódczych poszczególnych pracowników, zespołów i całej organizacji.


game-on

„Jeśli uważasz, że jesteś dobrym Coachem, to w rzeczywistości nie jesteś” – To najważniejsza konkluzja z badań Uniwersytetu Harvarda, które udowodniły, że większość managerów nie wie, jak prowadzić coaching swoich pracowników.

Dobra wiadomość jest taka, że dzięki odpowiednim narzędziom, wsparciu, sprawdzonej metodzie oraz praktyce, każdy może stać się lepszym Coachem.

Spędziliśmy ostatnie dwie dekady badając, jak działa coaching i szkoląc innych, aby stawali się skutecznymi coachami dla innych. Zebraliśmy dziesiątki badań, i zidentyfikowaliśmy najskuteczniejsze strategie coachingowe oparte na dowodach.

Niezależnie od tego, czy jesteś szefem czy kolegą, przyjacielem czy współmałżonkiem, introwertykiem czy ekstrawertykiem, poznaj najbardziej skuteczny i praktyczny model, strukturę oraz zestaw wskazówek do prowadzenia skutecznych formalnych i nieformalnych rozmów coachingowych ułatwiających rozwój i zmianę osób wokół Ciebie.

eye-on-details

Główną przyczyną porażek w realizacji strategii jest przestarzały pogląd, że rolą lidera jest dowodzenie i kontrolowanie ludzi. Najnowsze badania pokazują, że systematyczne podejście do budowania kultury „Leader as Coach” sprawia, że organizacje, w których Liderzy, wykorzystują podejście coachingowe w sposób celowy i ciągły osiągają wyższy poziom produktywności, zaangażowania pracowników oraz zysków.

Jak sprawić, by więcej liderów w organizacji praktykowało efektywnie coaching ze współpracownikami, rówieśnikami, oraz zespołami?

Jak przejść od „power of one” do „power of many”?

Dowiedz się jak dokonać transformacji kulturowej, i stworzyć środowisko, które wspiera praktykę i wysiłki coachingowe swoich Liderów. Poznaj najważniejsze punkty, które organizacje powinny wziąć pod uwagę, pracując nad stworzeniem realnej kultury coachingowej.


 
ZAREZERWUJ MIEJSCE! >>

Szkolenie prowadzi:

Przemysław Walter jest Międzynarodowym Coachem, Trenerem i Konsultantem Zarządzania. Założycielem Instytutu Coachingu i Mentoringu – jednej z 3 najstarszych Szkół Coachingu w Polsce. Od ponad 12 lat współpracuje z Katedrą Zarządzania Kadrami Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu prowadząc zajęcia na studiach podyplomowych. Jest wybitnym praktykiem który przeprowadził już blisko 2000 h indywidualnych sesji Coachingu. Do tego ma na swoim koncie ponad 20.000 godzin spędzonych w Sali szkoleniowej jako trener. W swojej karierze doradzał i szkolił managerów z 6 krajów.

 
 
ZAREZERWUJ MIEJSCE! >>

© 2006 - 2021 Instytut Coachingu i Mentoringu
Polityka prywatności