Practitioner Integrated Coaching Certification Training ™

Certyfikowany kurs Praktyk Zintegrowanego Coachingu ™, to 5 - dniowy kurs coachingu, który przygotowuje do profesjonalnego prowadzenia coachingu ścieżką coachingu indywidualnego (personal / life / executive / career / job coaching), jak i korporacyjnego (corporate / executive / business coaching), w roli niezależnego coacha, z pozycji managera w roli coacha, jak również coacha wewnętrznego.

Kurs uczy jak prowadzić proces coaching metodą „from Bottom to Top”, która pomaga precyzyjnie określać, czego klient naprawdę chce, co uniemożliwia mu uzyskiwanie rezultatów oraz pozwala przełamywać wewnętrzne ograniczenia i uruchamiać wewnętrzne zasoby klienta, aby podejmował działania i wznosił swoje życie na wyższy poziom.

Udział w kursie sprzyja zarówno nabywaniu potrzebnej wiedzy jak i praktycznych umiejętności. Jest to połączenie kursu rozwojowego z kursem kompetencyjnym.

Zapisz się TERAZ!

Rozwiń wszystkie zalecane przez ICF kompetencje coachingowe

W trakcie Certyfikowanego kursu Praktyk Zintegrowanego Coachingu ™ będziesz rozwijać wszystkie zalecane przez ICF kompetencje coachingowe. Uzyskasz pogłębione zrozumienie roli coacha i specyfiki relacji coachingowej oraz opanujesz uniwersalną strukturę dla sesji i całego procesu coachingu i nauczysz się jak ją biegle stosować pracując w life coachingu, executive coachingu, career coachingu czy business coachingu. Od pierwszych minut kursu weźmiesz udział w intensywnym treningu umiejętności i narzędzi coachingowych i już po 2,5 dniach szkolenia będziesz potrafił przeprowadzać pełne, w pełni profesjonalne sesje coachingowe ze swoimi klientami. Dzięki temu, przejdziesz również szeroko rozumiany rozwój własny. W naszym podejściu najważniejszym zasobem pracy coacha, jest sam coach. Dlatego tak wiele doświadczeń w czasie kursu skoncentrowanych jest na osobie coacha i uruchamianiu na nowo Twoich wewnętrznych zasobów.

Certyfikowany Kurs Praktyk Zintegrowanego Coachingu ™ jest II Modułem Certyfikowanej Szkoły Zintegrowanego Coachingu ™, która przygotowuje do samodzielnego wykonywania Zawodu Coacha, i profesjonalnego prowadzenia coachingu jednocześnie przełamując największe tabu Zawodu Coacha - pieniądze - ucząc jak budować prosperujący biznes coachingowy i zwiększać swoje zyski oraz wpływ na Siebie, Klientów i Świat.

UKOŃCZENIE KURSU PRAKTYK ZINTEGROWANEGO COACHINGU ™ ORAZ ZAAWANSOWANY PRAKTYK ZINTEGROWANEGO COACHINGU ™ UMOŻLIWIA ZŁOŻENIE WNIOSKU I UBIEGANIE SIĘ PRZEZ NASZYCH ABSOLWENTÓW O AKREDYTACJĘ ICF NA POZIOMIE ACC W ŚCIEŻCE PORTFOLIO.

Zapisz się TERAZ!

Streszczenie kursu

Certyfikowany kurs Praktyk Zintegrowanego Coachingu ™ to:

 • 40 godzin sesji szkoleniowych poświęconych rozwojowi kompetencji coachingowych.
 • Integrated Coaching Buddy Study ™ - Praktyczny trening prowadzenia sesji coachingowych w parach (minimum 25 godzin),
 • Integrated Coaching Lab ™ - 2 Sesje superwizyjne z doświadczonym Coachem, który przeprowadził ponad 3000 godzin indywidualnych sesji coachgowych z Klientami.
 • Dostęp do Change Makers Community ™ - Największego forum wymiany doświadczeń i inspiracji dla Expertów, których Misją jest tworzenie pozytywnej różnicy w Świecie.
 • Dostęp do ponad 125 stronicowych Materiałów Szkoleniowych i Narzędzi coachingowych zawierających konkretną wiedzę, gotowe know how, instrukcje krok po kroku jak korzystać z określonych technik i narzędzi coachingowych, praktyczne wskazówki oraz propozycje ćwiczeń rozwijających kompetencje doradczo-coachingowo-biznesowe.

Zapisz się TERAZ!

Dla kogo?

Certyfikowany kurs Praktyk Zintegrowanego Coachingu ™ adresowany jest do:

 • Wszystkich osób, których zadaniem jest wspieranie pracowników w efektywnym osiąganiu celów. Mamy na myśli Właścicieli Firm, Dyrektorów, Managerów, Specjalistów HR.
 • Wszystkich Specjalistów i Expertów, których Misją jest tworzenie pozytywnej różnicy w życiu innych ludzi i Świata. Mamy na myśli specjalistów różnych dziedzin, konsultantów, trenerów, nauczycieli, mentorów, członków Fundacji i Stowarzyszeń.
 • Osób, które dopiero myślą o Zawodzie Coacha, chcą zmienić swój zawód lub rozpocząć równoległą karierę, by móc realizować swoją pasję pomagania innym i szukają kompleksowego szkolenia, które krok po kroku przygotuje Cię do profesjonalnego prowadzenia coachingu ścieżką coachingu indywidualnego (personal/life/executive/career coaching), jak i korporacyjnego (corporate/executive/business coaching), w roli niezależnego coacha, z pozycji managera w roli coacha, jak również coacha wewnętrznego.

Podsumowując, uczestnikami Certyfikowanego kursu Zintegrowanego Coachingu ™ najczęściej są:

 • Coachowie pracujący w life coachingu; career coachingu, job coachingu; executive coachingu, business coachingu, corporate coachingu, chcący rozwijać swój warsztat w tym obszarze;
 • Dyrektorzy, Kierownicy, Managerowie, Specjaliści HR, którzy wykorzystują bądź chcieliby wykorzystywać coaching w swojej pracy.
 • Nauczyciele, Trenerzy, Konsultanci, którzy chcę wzbogacić swój profesjonalny warsztat o podejście coachingowe.
 • Doradcy zawodowi, Pośrednicy pracy, Liderzy klubów pracy, którzy chcą zwiększyć swoją efektywność wykorzystując modele, umiejętności i narzędzia THE 7-W Strategy ™.
 • Przywódcy, Liderzy i Kierownicy odpowiedzialni za zarządzanie i rozwój pracowników, chcący wprowadzić kulturę coachingu w swojej organizacji.

Zapisz się TERAZ!

Schemat kursu

Program kursu:

W ramach Certyfikowanego kursu Praktyk Zintegrowanego Coachingu ™ poruszone zostaną następujące zagadnienia:

 1. Definicja coacha i coachingu;
 2. THE New Game of Business Coaching ™;
 3. Kodeks etyczny i standardy coacha;
 4. Odpowiedzialność i Zobowiązania w coachingu;
 5. Style prowadzenia coachingu;
 6. Praktyka: Przekonania coacha;
 7. Model sesji coachingowej;
 8. Budowanie stanu wewnętrznego:
  • Praktyka: Kotwice życiowe ich rozpoznawanie, zmiana i wykorzystywanie.
  • Praktyka: Umysł i Ciało – wykorzystywanie ciała do błyskawicznego dostępu do potrzebnych emocji.
  • Praktyka: Kotwiczenie zasobnych stanów.
 9. Praktyka: 3 Poziomy słuchania w coachingu;
 10. Praktyka: 4 twórcze tony głosu w coachingu i ich wykorzystywanie;
 11. Praktyka: Sensory Acuity i Kalibracja w coachingu – precyzyjne dostrzeganie zmian;
 12. Praktyka: Budowanie raportu i relacji coachingowej: Matching, Mirroring, Leading;
 13. Pierwsza konsultacja;
 14. Sesja podsumowująca w coachingu;
 15. Praktyka: Mocne pytania w coachingu;
 16. Praktyka: Pytania o wartości;
 17. Praktyka: Uznanie a pochwała w coachingu;
 18. Praktyka: Model 4 pytań planujących – szybki proces coachingowy;
 19. Poziomy uczenia się i zmiany;
 20. 8 poziomów coachingu i role coacha;
 21. Coaching na poziomie środowiska – założenia i metody pracy.
  • Praktyka: Coach jako Opiekun – wykorzystywanie psychogeografii w coachingu.
  • Praktyka: Coach jako Przewodnik – wykorzystywanie doświadczeń coacha w procesie wzbogacania indywidualnych map klienta.
 22. Coaching na poziomie zachowań – założenia i metody pracy.
  • Praktyka: Budowanie zdrowej równowagi życiowej;
  • 7 zasad dobrze sformułowanego celu w procesie coachingu;
  • Praktyka: Prawidłowe wyznaczanie celów coachingowych;
  • Praktyka: Mapowanie procesów;
  • Praktyka: Odkrywanie luki w kompetencjach;
  • Praktyka: Feedback w coachingu;
  • Praktyka: Analiza kontrastowa i skrzyżowanie zasobów.
 23. Coaching na poziomie umiejętności – założenia i metody pracy.
  • Praktyka: 4 style uczenia się – ich rozpoznawanie i eleganckie wykorzystywanie w procesie nauki.
  • Wzorce podejmowania decyzji i przekonywania;
  • Submodalności – Cechy naszych myśli;
  • Praktyka: Zmiana negatywnych uczuć z wykorzystaniem submodalności;
  • Praktyka: Transformacja negatywnych wspomnień i wydarzeń z przeszłości z wykorzystaniem submodalności;
  • Praktyka: Zmiana niechcianych nawyków;
  • Praktyka: Modelowanie skutecznych strategii działania, przeprojektowywanie nieskutecznych strategii, uczenie i wdrażanie skutecznych strategii w życiu i biznesie.

Zapisz się TERAZ!

Twoje korzyści z udziału w kursie:

 1. Poznasz uniwersalną strukturę dla sesji i całego procesu coachingu, zdobędziesz praktyczne umiejętności i zyskasz pewność i biegłość w prowadzeniu indywidualnego coachingu holistycznego pracując w Life Coachingu, Executive Coachingu, Career Coachingu czy Business Coachingu.
 2. Poznasz 3 poziomy odpowiedzialności klienta w coachingu i dowiesz się co robić, aby Twoi klienci chętnie przyjmowali odpowiedzialność za realizację celów coachingowych;
 3. Nauczysz się podstawowych stylów prowadzenia coachingu i swobodnego korzystania z każdego z nich. Wielu coachów i ich klientów doświadcza „efektu ściany” wykorzystując tylko jeden styl. Ty nauczysz się właściwej elastyczności, która sprawi, że będziesz bardziej skuteczny w wielu różnych kontekstach coachingowych;
 4. Będziesz rozpoczynać dowolną sesję coachingową dysponując w pełni zasobnym stanem wewnętrznym: jasności myślenia i kreatywności, poczucia humoru, ciekawości, cierpliwości, waleczności, współczucia i empatii, szczerości;
 5. Dowiesz się, jak budować raport z dowolnym klientem, niezależnie od wieku, płci i narodowości – nauczysz się, robić pacing, matching i mirroring raportu by uzyskiwać namacalne efekty z jakich od razu skorzystacie Ty i Twój klient;
 6. Czy chcesz dowiedzieć się kiedy i jak robić sesję podsumowującą, by w pełni orientować się w przebiegu procesu coachingu i zwiększać skuteczność realizacji celów coachingowych;
 7. Doświadczysz każdego z trzech poziomów słuchania i przestaniesz słuchać, a zaczniesz słyszeć, przez co podniesiesz jakość relacji i swoich interwencji, które bezpośrednio wpłyną na proces osiągania celów coachingowych;
 8. Poznasz 4 twórcze stany głosu w coachingu. Dowiesz się jak wpływać na stany emocjonalne, i jak je kotwiczyć u swoich klientów, by móc później wykorzystać je jako niezbędne zasoby w procesie wprowadzania zmian. Będziesz mówił w rytmie i z rytmem, nauczysz się głosem wpływać na procesy fizjologiczne, stanie się on potężnym narzędziem komunikacyjnym i Twoim zasobem w pracy coachingowej;
 9. Dowiedz się jak skutecznie zbierać użyteczne informacje i klasyfikować je zgodnie z poziomami uczenia się i zmiany. Dzięki temu z łatwością podejmiesz decyzję, w którym miejscu zastosować interwencję i doświadczysz, że zmiana może być łatwa, szybka i przede wszystkim trwała;
 10. Opanujesz jedno z najważniejszych narzędzi profesjonalnego cocha: Zaczniesz tworzyć i zadawać mocne pytania, dzięki którym zaczniesz pomagać klientom na nowo odkrywać zasoby, o których już dawno zapomnieli, że o nich nie pamiętają.
 11. Stworzymy Tobie unikalną możliwość zbudowania osobistego Skarbca coacha. Skarbiec coacha to metafora obrazująca narzędzia coachingowe, którymi dysponuje caach w pracy z klientem. Zyskasz dostęp do najskuteczniejszych narzędzi coachingowych w każdym obszarze decydującym o zachowaniu równowagi w życiu osobistym i zawodowym.
 12. Poznasz najważniejsze zasady wyznaczania celów coachingowych. Dodatkowo jeśli weźmiesz udział we wszystkich modułach Certyfikowanej Szkoły Zintegrowanego Coachingu ™ jako jedna z nielicznych osób w Polsce zdobędziesz umiejętności wyznaczania II poziomu Point of LeverTM. Korzystając z wiedzy na temat osobistych talentów nauczysz się jak błyskawicznie wyznaczać rzeczywiste cele w Executive coachingu, Corporate Coachingu, Team coachingu czy Career coachingu.
 13. Spędzisz wystarczająco dużo czasu, by poznać najskuteczniejsze narzędzia coachingowe służące wyznaczaniu celów coachingowych w najważniejszych rodzajach coachingu: Life cachingu; Executive coachingu, Business Coachingu i Career Coachingu. Znajomość tych narzędzi umożliwi Tobie pracę z szerokim kręgiem klientów: począwszy od tych którzy przychodzą i chcą coś zmienić, a nie wiedzą co, a skończywszy tych, którzy będą mieli ściśle sprecyzowane oczekiwania;
 14. Dowiesz się jak właściwie wykorzystywać psychogeografię i projektować środowisko coachingowe, aby zapewniać klientom bezpieczne i komfortowe warunki rozwoju.
 15. Nauczysz się procesu Interwizji, umożliwiającego wykorzystywanie doświadczeń coacha i wzbogacania dostępnych możliwości, wyborów i zachowań klienta.
 16. Zbadasz swój aktualny poziom równowagi życiowej i dowiesz się co zrobić, aby równoważyć najważniejsze obszary swojej aktywności.
 17. Poznasz Mapowanie Procesów (TM) – podstawowe narzędzie efektywnego coachingu na poziomie zachowań.
 18. Nauczysz się jak odkrywać luki w kompetencjach, by przyspieszyć proces osiągania celów;
 19. Poznasz czym jest pochwała, uznanie i feedback w coachingu i nauczysz się przekazywać informacje zwrotne tak, aby klienci byli gotowi je przyjąć i uczyć się dzięki Twojej asyście;
 20. Opanujesz umiejętności porównywania i kontrastowania różnych stanów, reprezentacji, map, procedur, działań i przenoszenia ich między kontekstami w celu przyspieszenia zmiany lub znalezienia rozwiązania;
 21. Doświadczysz jak działają 4 podstawowe style uczenia się i zaczniesz elegancko dopasowywać styl nauki do konkretnego klienta;
 22. Submodalności – zajrzysz do wnętrza umysłu i poznasz sposób kodowania informacji, czyli parametry obrazów, dźwięków i uczuć i nauczysz się wpływać na nie, zmieniając efektywnie strukturę doświadczenia. Jeśli chcesz być bardziej zmotywowany, chcesz pozbyć się negatywnych uczuć, chcesz dokonać zmiany negatywnych wspomnień i wydarzeń z przeszłości, chcesz karmić Siebie użytecznymi dialogami wewnętrznymi, chcesz zmieniać niechciane nawyki i zastępować je nowymi, efektywnymi zachowaniami otrzymasz umiejętności, by przeorganizować sposób myślenia na skuteczniejszy. Te drobne fragmenty budujące myśli kreują świat zewnętrzny, w jakim żyjemy. Zmieniając je, zmienisz swój świat i świat swoich klientów.
 23. Weźmiemy Ciebie za rękę i krok po kroku opanujesz sztukę odkrywania przyczyn dlaczego jedni ludzie osiągają sukcesy, a inni nie;
 24. Dowiesz się jak modelować nieświadome sposoby myślenia efektywnych ludzi, by mieć dostęp do lepszych wyników. Będziesz wiedział jak i o co pytać, na co zwracać uwagę, jak czytać i słuchać i zyskasz bardzo życiową umiejętność, dającą możliwość uczenia się od tych, którzy zarabiają więcej, doskonale radzą sobie w pracy, życiu albo związkach, potrafią prowadzić biznes i mają pełniejsze relacje z innymi.
 25. Dowiesz się jak zastępować nieskuteczne strategie działania nowymi, adekwatnymi do danego kontekstu;
 26. Opanujesz sztukę skutecznego instalowania odkrytych strategii, tak, by nowo zaprojektowana strategia przebiegała tak naturalnie i automatycznie jak ta obecnie stosowana.
 27. Poznasz reguły i nauczysz się tworzyć własne struktury i narzędzia coachingowe.
 28. Własny rozwój - przejdziesz przez wiele doświadczeń na wielu poziomach uczenia się i zmiany i przejdziesz swój indywidualny proces coachingu.
 29. Zyskasz możliwość członkostwa w ChangeMaker Community ™ - Społeczności Expertów, których Misją jest robienie pozytywnej różnicy w życiu innych ludzi. ChangeMaker Community ™ to unikalne forum wymiany doświadczeń, współpraca, możliwość zadawania pytań, otrzymywania gotowych odpowiedzi i wsparcia, dzielenia się swoim doświadczeniem i pomagania innym, inspirowania się, nawiązywanie nowych znajomości, poznawanie ludzi z branży oraz dzielenie się najlepszymi praktykami w gronie profesjonalnych coachów, mentorów, doradców, konsultantów, trenerów, z całej Polski.
 30. Otworzy się przed Tobą możliwość dalszego pogłębiania wiedzy i umiejętności przez udział w kolejnych Modułach Certyfikowanej Szkoły Zintegrowanego Coachingu ™ oraz cyklicznych warsztatach pogłębiających kompetencje coachingowe.
 31. Uczestnictwo w kursach aplikacyjnych II poziomu: Diagnozowanie i zarządzanie talentami, Corporate Coachingu, Career Coachingu oraz Team Coachingu.
 32. Stały dostęp do unikalnego wsparcia na każdym etapie rozwoju: przed szkoleniem, w trakcie szkolenia jak i po jego zakończeniu.
 33. Możliwość zdobycia Certyfikatu Master Coach

Zapisz się TERAZ!

Wsparcie Uczestników

Wsparcie Uczestników przed, w trakcie i po kursie coachingu:

Celem Certyfikowanego kursu Zintegrowanego Coachingu ™ jest przygotowanie do samodzielnego pełnienia roli Coacha i prowadzenia profesjonalnego procesu coachingu pracując w kraju i za granicą. Aby zrealizować ten cel Instytut Coachingu i Mentoringu zapewnia unikalne wsparcie dla wszystkich Uczestników, Absolwentów jak również osób, które dopiero myślą o realizacji swojej Pasji pomagania innym w Coachingu.

Wsparcie przed rozpoczęciem kursu coachingu:

 • Jeszcze przed rozpoczęciem kursu coachingu możesz otrzymać dostęp do ChangeMaker Community ™ - Społeczności Expertów, których Misją jest robienie pozytywnej różnicy w życiu innych ludzi. ChangeMaker Community ™ to unikalne forum wymiany doświadczeń, współpraca, możliwość zadawania pytań, otrzymywania gotowych odpowiedzi i wsparcia, dzielenia się swoim doświadczeniem i pomagania innym, inspirowania się, nawiązywanie nowych znajomości, poznawanie ludzi z branży oraz dzielenie się najlepszymi praktykami w gronie profesjonalnych coachów, mentorów, doradców, konsultantów, trenerów, z całej Polski.

Wsparcie w trakcie trwania kursu coachingu:

 • Poszczególne Moduły kursu coachingu mają charakter warsztatowy. Przez 80% czasu Uczestnicy rozwijają poznawane umiejętności i wykorzystują w praktyce narzędzia coachingowe. W tym celu prowadzą sesje coachingowe w parach i trójkach, które poddawane są interwizji ze strony samych Uczestników jak również superwizji przez trenera prowadzącego. Dzięki temu mogą przedyskutować autentyczne przypadki i omówić możliwe działania, wątpliwości, dylematy. Mają także możliwość uzyskania precyzyjnych i rzeczowych informacji zwrotnych na temat przejawianych zdolności, rozwijanych umiejętności, sposobów działania, własnego stylu pracy oraz postawy, jednocześnie mogąc trenować umiejętność pracy interwizyjnej oraz pracy feedbackiem z innymi Uczestnikami szkolenia.
 • Kontynuacją dla ćwiczeń realizowanych w trakcie kursu coachingu jest praca pomiędzy modułami. Uczestnicy tworzą pary, które regularnie ćwiczą prowadzenie sesji coachingowych, spotykając się osobiście lub pracując na odległość - Integrated Coaching Buddy Study ™. Celem tego Modułu jest doświadczenie prowadzenia coachingu jako całościowego procesu, nie zaś pojedynczych sesji. Sesje te poddawane są procesowi superwizji - Integrated Coaching Lab ™ - co pozwala na uzyskanie znacznie większej płynności i pewności siebie w prowadzeniu rozmów coachingowych, a jednocześnie zapewnia możliwość uzyskiwania wartościowej informacji zwrotnej. 
 • Już po pierwszym Module Certyfikowanej Szkoły Zintegrowanego Coachingu ™ każdy Uczestnik może otrzymać (z 50% zniżką) dostęp do ponad 70 godzin szkoleń video prezentujących najskuteczniejsze modele, umiejętności i narzędzia life coachingu, executive coachingu, business coachingu i career coachingu. To unikalne wsparcie dla Absolwentów, poprzez nieograniczony dostęp do materiałów szkoleniowych, demonstracji sesji coachingowych , prezentacji, ćwiczeń oraz narzędzi coachingowych. Dzięki temu będziesz mógł raz jeszcze, w komfortowych warunkach, w zaciszu swojego domu i gabinetu przejść przez wybrane moduły Szkoły dowolną ilość razy, modelować warsztat Profesjonalnego Coacha oraz rozwijać nowe umiejętności i poznawać nowe narzędzia doradczo-coachingowe.
 • Po zakończeniu kursu coachingu otrzymasz specjalnie zaprojektowane Materiały Szkoleniowe oraz Narzędzia Coachingowe zawierające konkretną wiedzę, gotowe know how, praktyczne wskazówki oraz propozycje ćwiczeń rozwijających kompetencje doradczo-coachingowo-biznesowe.

Wsparcie po zakończeniu kursu coachingu:

 • Integrated Coaching Gym ™ - Po zakończeniu kursu otrzymasz prywatny numer do Trenera prowadzącego z możliwością osobistego kontaktu (maksymalnie 15 minut) raz w tygodniu o ustalonej porze, którego celem jest szybka konsultacja i wsparcie w procesie wdrażania poznawanych umiejętności w praktyce i biznesie coachingowym.
 • Dostęp do Cyklicznych warsztatów z cyklu Date with Integrated CoachingTM oraz Cofee with Integrated CoachingTM. Randka ze Zintegrowanym Coachingiem to cykliczne, grupowe warsztaty tematyczne skupiające się wokół specyficznych zagadnień i rozwoju specjalistycznych kompetencji coachingowych. Kawa ze Zintegrowanym Coachingiem to forma moderowanych grupowych warsztatów online, podczas których poruszane są wszelkie tematy interesujące Absolwnetów Szkoły. Celem tych warsztatów jest ugruntowanie zdobywanej wiedzy, rozwiewanie wszelkich niejasności, zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności oraz wsparcie nowych Coachów na etapie wdrażania zdobywanej wiedzy w praktyce.
 • Dodatkowe zniżki na udział w kolejnych Modułach oraz II poziomie Certyfikowanej Szkoły Zintegrowanego Coachingu ™.

Zapisz się TERAZ!

Sposób prowadzenia zajęć

Certyfikowany kurs Zintegrowanego Coachingu ™ jest poważnym i głębokim zobowiązaniem zarówno Twoich nauczycieli, jak i Twoim. Nie jest to szkolenie, na którym można tylko być, usiąść i wysłuchać teorii, ale aktywnym procesem poznawczym, w którym doświadczasz procesu coachingu z 3 niezależnych perspektyw: klienta, coacha oraz niezależnego obserwatora. Kurs coachingu prowadzony jest na wielu poziomach z użyciem zaawansowanych technologii trenerskich, dzięki czemu zdobędziesz nie tylko potrzebną wiedzę, umiejętności i narzędzia coachingowe – zdobędziesz coś znacznie cenniejszego: postawy Światowej Klasy Coachów - gwarantujące stawanie się Wyjątkowym Coachem potrafiącym efektywnie pomagać Klientom w Biznesie, Karierze i Życiu.

Z tych powodów Certyfikowany kurs Zintegrowanego Coachingu ™ jest swoistą mieszanką prezentacji trenerskich, demonstracji z wykorzystaniem filmów video i wykładów prezentujących niezbędną wiedzę, różne sposoby myślenia, teorie i perspektywy. Burzy mózgów, dyskusji i case study, umożliwiających przedyskutowanie autentycznych przypadków i omawianie możliwych działań, wątpliwości i dylematów. Uczestnik doświadczy metod „gorącego krzesła”, pracy feedbackowej, konsultacji, interwencji trenerskich, interwizji, superwizji pozwalających na uzyskanie znacznie większej płynności i pewności siebie w prowadzeniu rozmów coachingowych, a jednocześnie zapewniających możliwość uzyskiwania precyzyjnych i rzeczowych informacji zwrotnych na temat przejawianych zdolności, rozwijanych umiejętności, sposobów działania, własnego stylu pracy oraz postawy

Uczestnicy prowadzą również projekty pisemne, wykonują zadania domowe, uczestniczą w wielu ćwiczeniach wielopoziomowych z  ukrytym celem, ucząc się na poziomie świadomym i nieświadomym.

Jedną z najważniejszych wartości dodanych w czasie całego kursu coachingu, jest stała wymiana coachingowych doświadczeń pomiędzy Uczestnikami szkolenia - możliwość prowadzenia sesji coachingowych w parach i trójkach z osobami o różnymi typie osobowości - jest to praktyka codzienna i ma swoje stałe miejsce.

Zapisz się TERAZ!

Certyfikat i Proces Certyfikacji

Kurs Praktyk Zintegrowanego Coachingu ™ jest kursem Certyfikacyjnym, co oznacza, że pomyślne ukończenie szkolenia umożliwia przystąpienie do Procesu Certyfikacji i w rezultacie możliwość otrzymania Certyfikatu: Certified Practitioner Coach of Integrated Coaching ™, akredytowany przez jedną z najstarszych szkół coachingu w Polsce - Instytut Coachingu i Mentoringu.

Dla uzyskania Certyfikatu niezbędny jest udział w całym kursie oraz pomyślne przejście przez cały proces certyfikacji.

Aby otrzymać Certyfikat Certified Practitioner Coach of Integrated Coaching ™, wymagane jest:

 • Uczestniczyć w całym kursie coachingu.
 • Przejść i zaliczyć wewnętrzny egzamin pisemny.
 • Przejść i zaliczyć wewnętrzny egzamin praktyczny. Praca polega na przeprowadzaniu drugiej osoby przez proces coachingu. W tym procesie przygotowujesz indywidualną Sesję coachingową dla swojego klienta (którym jest uczestnik szkolenia, z którym dobierasz się na początku szkolenia) i projektujesz pracę z osobą w oparciu o wymagania, które są przedstawiane na szkoleniu.
 • Proces Certyfikacyjny odbywa się po szkoleniu w trakcie drugiej sesji superwizyjnej w ramach Integrated Coaching Labs ™.

Zapisz się TERAZ!

Trener Prowadzący

Przemysław Walter jest Międzynarodowym Coachem, Trenerem i Konsultantem Zarządzania.

Od 12 lat współpracuje z Katedrą Zarządzania Kadrami Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu prowadząc zajęcia na studiach podyplomowych.

Jest wybitnym praktykiem który przeprowadził już blisko 1000 h indywidualnych sesji Coachingu. Do tego ma na swoim koncie ponad 20000 godzin spędzonych w Sali szkoleniowej jako trener. W swojej karierze doradzał i szkolił managerów z 6 krajów.

Wśród jego klientów są największe polskie i międzynarodowe koncerny takie jak:
IKEA Hanim S.A., KGHM Polska Miedź S.A., Colgate-Palmolive Sp. z o.o., Polkomtel S.A., Polomarket Sp. z o.o., PMPoland S.A., Ruukki Polska Sp z o.o., Volkswagen Motor Polska Sp. z o.o., Volvo Polska Sp. z o. o., Faurecja Wałbrzych Sp. z o.o., 3M Poland Sp. z o.o., Wrigley Poland Sp. z o.o. i wielu, wielu innych.

Jest twórcą #1 w Polsce Certyfikowanej Szkoły Coachów Video ™, Metodologii InSideOut ™, umożliwiającej diagnozowanie talentów bez testów i kwestionariuszy osobowości, Metodologii THE 4-W Strategy ™, która umożliwia poszukiwanie i zdobywanie pracy bez cv, listu motywacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej, oraz Metodologii THE New Game od Business Coaching ™ która umożliwia ofiarowanie Światu podejścia coachingowego w wielu różnych drogach i budowanie Prosperującego Biznesu Coachingowego opartego na wielu strumieniach dochodów z Biznesu Coachingowego.

Zapisz się TERAZ!

Logistyka i cena

Najbliższe terminy:
14-18.09.2020 – Warszawa
Cena kursu coachingu: 4000 zł + 23 % VAT (4920 zł z VAT)

Cena kursu obejmuje: udział w szkoleniu, udział w 2 sesjach superwizyjnych, materiały szkoleniowe (skrypt oraz dodatkowe ćwiczenia), narzędzia coachingowe, dostęp do Społeczności Change Makers Community ™, Proces Certyfikacyjny, Certyfikat, oraz catering (kawa, herbata, owoce, soki, woda, słodycze). Cena nie obejmuje kosztów noclegu i wyżywienia.

Dokładne miejsce szkolenia podamy najpóźniej na 14 dni przed jego rozpoczęciem.

Formularz zgłoszeniowy:

Wybierz swój Termin:* - wymagane