Co Wszyscy Wybitni Liderzy Aktualnie Robią? – Empower Mondays #4

Co Wszyscy Wybitni Liderzy Aktualnie Robią? – Empower Mondays #4

10 października 2021

Kiedy ostatnio myślałeś o fakcie, że niektóre firmy automatycznie przywodzą nam konkretne obrazy, skojarzenia, uczucia, a inne nie lub prawie nie?

Dowód?

Odpowiedz na 2 pytania …

Pytanie #1: Kiedy widzisz logo lub słyszysz słowo Disney, to jakie obrazy, skojarzenia, uczucia pojawiają się natychmiast w Twojej głowie, czy Twoim ciele?

Pytanie #2: Kiedy widzisz logo lub słyszysz słowo Columbia Pictures, to jakie obrazy, skojarzenia, uczucia pojawiają się natychmiast w Twojej głowie, czy Twoim ciele?

Kiedy pytamy Uczestników naszych Szkoleń o markę Disney, to natychmiast wymieniają takie słowa i uczucia jak: Radość, Uśmiech, Zabawa, Bajka, Dzieciństwo, Magia.

Jednak kiedy pytamy o firmę Columbia Pictures najczęściej pojawia się cisza.

Interesujące prawda?

Najlepsze firmy na Świecie automatycznie przywodzą nam konkretne obrazy, skojarzenia, uczucia, a inne nie lub prawie nie!

I to jest cel dzisiejszego odcinak Empower Mondays ™.

W dzisiejszym odcinkupoznasz jedną z najważniejszych zasad Wybitnych Liderów, która stoi za mechanizmem tworzenia Nieśmiertelnych firm, które stają się klejnotami koronnymi swoich branż, które obserwuje, podziwia i naśladuje konkurencja i które mają długoletnią historię wywierania znaczącego wpływu na Świat.

Zobacz Szkolenie teraz i dowiedz się jak wszyscy Wybitni Liderzy myślą i co aktualnie robią?

Otrzymuj nagrania na swój e-mail Otrzymuj powiadomienia w Aplikacji Telegram

Streszczenie:

W tym odcinku:

  • Ujawnimy jeden z najważniejszych czynników, który odpowiada DZIŚ za sukcesy organizacji – I nie ma to znaczenia, czy mówimy o firmie Apple, czy Social Mediach.
  • Wyjaśnimy dlaczego 80% firm upada w ciągu pierwszego roku działalności.
  • Dowiedz się jak myślą i co robią Najwybitniejsi Liderzy na Świecie, dzięki czemu budują Nieśmiertelne organizacje, będące klejnotami koronnymi swoich branż, które obserwuje, podziwia i naśladuje konkurencja i które mają długoletnią historię wywierania znaczącego wpływu na Świat.
  • Przedstawimy wyniki badań i przyjrzymy się kim są Liderzy poziomu 5, i dlaczego to właśnie ich potrzebują organizacje, aby przejść transformację z przeciętnych w Wielkie.
  • Poznasz 3 najważniejsze powody Światowego Kryzysu Przywództwa.
  • Podpowiemy jak radzić sobie z 4 czynnikami, (tkwiącymi w samych organizacjach i ich otoczeniu), które ograniczają DZIŚ rozwój Liderów, a w efekcie całych organizacji i powodując, że tak wielu Liderów jest „oporna na zmiany” i ma trudności z efektywnym Przywództwem.

POROZMAWIAJMY:

Zainteresował Cię dzisiejszy odcinek? Zarezerwuj Bezpłatną Strategiczną Sesję i zyskaj inspiracje oraz wsparcie jak wykorzystać tą wiedzę w swojej Karierze, Biznesie i Życiu.

 

WYBITNE PRZWYÓDZTWO – TO MOŻE CI POMÓC:

PLAYLISTA WSZYSTKICH EMPOWER MONDAYS KLIKNIJ TUTAJ >>
DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI NA FB KLIKNIJ TUTAJ >>
DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI NA LI KLIKNIJ TUTAJ >>


CZY WIESZ?

Każdego tygodnia organizujemy BEZPŁATNE Konferencje ONLINE, które rozwijają 3 najważniejsze kompetencje Wybitnego Przywództwa w Świecie VUCA . Kliknij poniższy link i zapisz się na najbliższą Konferencję TERAZ!

 

Który obszar chcesz rozwinąć DZIŚ?


 

BĄDŹ ZAWSZE POINFORMOWANY, ABY NIE PRZEGAPIĆ NOWYCH MATERIAŁÓW I NAGRAŃ:


SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ NA YOUTUBIE DOŁĄCZ DO NASZEGO KANAŁU W APLIKACJI TELEGRAM

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?


Jesteśmy jedną z 3 najstarszych Szkół Coachingu w Polsce. W ciągu ostatnich dwóch dekad mieliśmy ogrmną przyjemność i zaszczy szkolić i doradzać Liderom i Managerom z 6 krajów. Chcesz nauczyć się jak skuteczniej integorwać swoje Przywództwo na 4 poziomach, by tworzyć silne i trwałe organizacje, które potafią inspirować pracowników do siągania niezwykłych wyników? Chcesz budować środowisko pracy, które przycąga, wzbudza produktynwe zaangażowanie i zatrymuje najbardziej utalentowanch i zwinych pracowników gotowych na wyzwania przysłości? Chcesz maksymalzować potencjał pracowników i zwiększać ich efektywność wykorzystując podejście coachingowe? Kliknij jeden z poniższych linków i dowiedz się, jak możemy pomóc Ci rozwinąć najważniejsze kompetencje potrzebne Liderom w czasach VUCA.