Jak Wielcy Managerowie Przekształcają Talenty w Osiągnięcia? – Empower – Mondays #8

Jak Wielcy Managerowie Przekształcają Talenty w Osiągnięcia? – Empower – Mondays #8

7 listopada 2021

W dzisiejszych czasach, w których praca ulega ciągłym zmianom, a innowacje oraz tworzenie wartości przesądzają o sukcesie bądź porażce, zatrudnianie mądrych i zmotywowanych osób nie wystarcza.

Trzeba jak najefektywniej wykorzystywać talenty dostępne w organizacji i sprawić, że dobrze ze sobą współpracują.

Wyniki ponad 20 letnich badań Uniwersytetu Harvarda oraz Instytutu Gallupa wykazały, że w czasach w których pracę zespołową charakteryzuje coraz większa dynamika – tzw. teaming - pojawiająca się we wciąż zmieniających się konfiguracjach współpracujących ze sobą osób, w których liczy się sztuka komunikowania się i koordynowania swojej pracy z ludźmi o różnej specjalizacji, statusie, odległości geograficznej, istnieją czynniki, które pozwalają Wielkim Managerom doskonale funkcjonować w złożonym i niepewnym świecie i sprawiają że ludzie skutecznie współpracują osiągając niezwykłe rzeczy.

Jak więc Wielcy Managerowie osiągają największy możliwy wpływ w najdłuższym możliwym czasie oraz budują środowisko, które potrafi zaangażować niezaangażowanych, w którym pracownicy są bardziej pewni siebie, lojalni, odpowiedzialni, przejawiają inicjatywę i zgodnie współpracują poszukując nowych sposobów tworzenia wartości?

Zobacz najnowszy odcinek #empowermondays i poznaj strategie Wielkich Managerów, które sprawiają, że ludzie efektywnie współpracują z innymi tworząc niezwykłe rzeczy, a organizacje doskonale prosperują osiągając długofalowy sukces.

Otrzymuj nagrania na swój e-mail Otrzymuj powiadomienia w Aplikacji Telegram

Streszczenie:

W tym odcinku:

  • Poznasz najważniejszą strategię Wielkich Managerów, dzięki której przekształcają mocne strony w osiągnięcia i sprawiają, że praca zespołowa działa i jest efektywna.
  • Badania Leadership IQ wykazały, że 46% pracowników zawodzi w ciągu  18 miesięcy od zatrudnienia bądź awansu. Poznaj 3 przyczyny, dlaczego WIĘKSZOŚĆ Managerów doprowadza pracowników do niekompetencji.
  • Zrozumiesz dlaczego WSZYSCY Wielcy Managerowie są JEDNOPROCENTOWCAMI – Poznaj ich sposób myślenia i dowiedz się jak wykorzystują świadomie swoje mocne strony podejmując decyzje o wyborze studiów, specjalizacji, firmy, czy pracy.
  • Poznaj 3 Talenty, które bezpośrednio wpływają na jakość Twojego Przywództwa i zarządzania zespołem.
  • Odkryjesz 3-stopniową strategię Wielkich Managerów, która stanowi klucz, do zatrudniania, awansowania i rozwijania najlepszych pracowników oraz budowania efektywnych zespołów.

POROZMAWIAJMY:

Zainteresował Cię dzisiejszy odcinek? Zarezerwuj Bezpłatną Strategiczną Sesję i zyskaj inspiracje oraz wsparcie jak wykorzystać tą wiedzę w swojej Karierze, Biznesie i Życiu.

 

WYBITNE PRZWYÓDZTWO – TO MOŻE CI POMÓC:

PLAYLISTA WSZYSTKICH EMPOWER MONDAYS KLIKNIJ TUTAJ >>
DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI NA FB KLIKNIJ TUTAJ >>
DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI NA LI KLIKNIJ TUTAJ >>


CZY WIESZ?

Każdego tygodnia organizujemy BEZPŁATNE Konferencje ONLINE, które rozwijają 3 najważniejsze kompetencje Wybitnego Przywództwa w Świecie VUCA . Kliknij poniższy link i zapisz się na najbliższą Konferencję TERAZ!

 

Który obszar chcesz rozwinąć DZIŚ?


 

BĄDŹ ZAWSZE POINFORMOWANY, ABY NIE PRZEGAPIĆ NOWYCH MATERIAŁÓW I NAGRAŃ:


SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ NA YOUTUBIE DOŁĄCZ DO NASZEGO KANAŁU W APLIKACJI TELEGRAM

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?


Jesteśmy jedną z 3 najstarszych Szkół Coachingu w Polsce. W ciągu ostatnich dwóch dekad mieliśmy ogrmną przyjemność i zaszczy szkolić i doradzać Liderom i Managerom z 6 krajów. Chcesz nauczyć się jak skuteczniej integorwać swoje Przywództwo na 4 poziomach, by tworzyć silne i trwałe organizacje, które potafią inspirować pracowników do siągania niezwykłych wyników? Chcesz budować środowisko pracy, które przycąga, wzbudza produktynwe zaangażowanie i zatrymuje najbardziej utalentowanch i zwinych pracowników gotowych na wyzwania przysłości? Chcesz maksymalzować potencjał pracowników i zwiększać ich efektywność wykorzystując podejście coachingowe? Kliknij jeden z poniższych linków i dowiedz się, jak możemy pomóc Ci rozwinąć najważniejsze kompetencje potrzebne Liderom w czasach VUCA.