Jak Zatrudniać, Zaangażować i Zatrzymywać Najlepszych? – Empower Mondays #6

Jak Zatrudniać, Zaangażować i Zatrzymywać Najlepszych? – Empower Mondays #6

24 października 2021

Gdybyś był Managerem, czy zatrudniałbyś w swoim zespole pracownika, który osiąga 5-krotnie gorsze wyniki, od Twojego najlepszego pracownika i dodatkowo 20 dni w roku z przyczyn nieusprawiedliwionych nie pojawia się w pracy?

Zapewne nie, prawda …

Zobacz najnowszy odcinek #empowermondays i dowiedz się dlaczego Wielcy Managerowie nie tylko nie zwalniają takich pracowników, ale to właśnie dzięki nim, budują zwycięskie zespoły, które osiągają ponadprzeciętne wyniki.

Jak to możliwe?

Bo Wielcy Managerowie są Mistrzami Gry w Grę, w której większość Managerów nawet nie wie, że gra każdego dnia.

Zobacz dzisiejszy odcinek #empowermondays i naucz się jak stać się Mistrzem Gry.

Otrzymuj nagrania na swój e-mail Otrzymuj powiadomienia w Aplikacji Telegram

Streszczenie:

W tym odcinku:

  • Przedstawimy wyniki badań z których dowiesz się, jaka jedna rzecz, łączy WSZYSTKICH Największych Managerów na Świecie.
  • Dowiesz się jak Wielcy Managerowie budują zespoły osiągające ponadprzeciętne wyniki.
  • Zrozumiesz najważniejszą strategię, która sprawia, że Wielcy Managerowie przekształcają mocne strony oraz talenty pracowników w osiągnięcia. Jeśli jej zabraknie, nieważne, jak starannie będziesz określał swoje oczekiwania, wyznaczał cele, korygował błędy, czy chwalił dobrą pracę – nigdy nie osiągniesz doskonałości.
  • Dowiesz się jak Wielcy Managerowie budują środowisko, w którym najbardziej utalentowani pracownicy sami motywują się do przekraczania oczekiwań klientów.
  • Podzielimy się z Tobą praktycznym Case Study, który pozwoli Ci zrozumieć zasady Gry, dzięki którym Najwięksi Managerowie na Świecie zatrudniają, wyznaczają cele, motywują i rozwijają pracowników.

POROZMAWIAJMY:

Zainteresował Cię dzisiejszy odcinek? Zarezerwuj Bezpłatną Strategiczną Sesję i zyskaj inspiracje oraz wsparcie jak wykorzystać tą wiedzę w swojej Karierze, Biznesie i Życiu.

 

WYBITNE PRZWYÓDZTWO – TO MOŻE CI POMÓC:

PLAYLISTA WSZYSTKICH EMPOWER MONDAYS KLIKNIJ TUTAJ >>
DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI NA FB KLIKNIJ TUTAJ >>
DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI NA LI KLIKNIJ TUTAJ >>


CZY WIESZ?

Każdego tygodnia organizujemy BEZPŁATNE Konferencje ONLINE, które rozwijają 3 najważniejsze kompetencje Wybitnego Przywództwa w Świecie VUCA . Kliknij poniższy link i zapisz się na najbliższą Konferencję TERAZ!

 

Który obszar chcesz rozwinąć DZIŚ?


 

BĄDŹ ZAWSZE POINFORMOWANY, ABY NIE PRZEGAPIĆ NOWYCH MATERIAŁÓW I NAGRAŃ:


SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ NA YOUTUBIE DOŁĄCZ DO NASZEGO KANAŁU W APLIKACJI TELEGRAM

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?


Jesteśmy jedną z 3 najstarszych Szkół Coachingu w Polsce. W ciągu ostatnich dwóch dekad mieliśmy ogrmną przyjemność i zaszczy szkolić i doradzać Liderom i Managerom z 6 krajów. Chcesz nauczyć się jak skuteczniej integorwać swoje Przywództwo na 4 poziomach, by tworzyć silne i trwałe organizacje, które potafią inspirować pracowników do siągania niezwykłych wyników? Chcesz budować środowisko pracy, które przycąga, wzbudza produktynwe zaangażowanie i zatrymuje najbardziej utalentowanch i zwinych pracowników gotowych na wyzwania przysłości? Chcesz maksymalzować potencjał pracowników i zwiększać ich efektywność wykorzystując podejście coachingowe? Kliknij jeden z poniższych linków i dowiedz się, jak możemy pomóc Ci rozwinąć najważniejsze kompetencje potrzebne Liderom w czasach VUCA.