Przywództwo a Zarządzanie – Czy Organizacje Potrzebują Dziś Więcej Liderów niż Managerów? – Empower Mondays #5

Przywództwo a Zarządzanie – Czy Organizacje Potrzebują Dziś Więcej Liderów niż Managerów? – Empower Mondays #5

17 października 2021

Pewnego dnia podczas przerwy w trakcie szkolenia z Przywództwa dla jednej z firm farmaceutycznych zaczepił mnie młody Manager:

„Oglądałem ostatnio prezentację Setha Godina podczas Konferencji Nordic Business Forum w Sztokholmie, podczas której powiedział, że w obliczu szybkich zmian, aby pomyślnie przejść przez kolejny etap bezprecedensowej transformacji, świat potrzebuje czegoś więcej niż tylko zarządzania, świat potrzebuje więcej liderów, bo kiedy świat się zmienia, zarządzanie zawsze zawodzi, ponieważ nie rozumiemy, jak iść naprzód."

I w takim razie mam pytanie: Skąd będę wiedział, że przestałem zarządzać, a stałem się Liderem?

I to pytanie stało się inspiracją dzisiejszego odcinka Empower Mondays ™.

W dzisiejszym odcinku #empowermondays dowiesz się czym różni się Przywództwo od Zarządzania i czy prawdą jest, że w szybko zmieniającym się Świecie Liderzy, a nie Managerowie, są tymi osobami, których potrzebują organizacje, aby zapewnić sobie nie tylko przetrwanie, ale długoterminową zdolność osiągania celów.

Otrzymuj nagrania na swój e-mail Otrzymuj powiadomienia w Aplikacji Telegram

Streszczenie:

W tym odcinku:

  • Dowiesz się jaka jest kluczowa różnica między Przywództwem a Zarządzaniem?
  • Człowiek nazywany przez wielu „Papieżem zarządzania”, udzieli Ci jednej z najbardziej wartościowych rad, jaką kiedykolwiek możesz otrzymać na temat tego, co potrzebujesz robić, aby stać się Wybitnym Liderem i Skutecznym Managerem.
  • Poznasz jaka jest właściwa pierwsza odpowiedź Liderów Światowych korporacji na zmieniający się świat, która sprawia, że zmniejszają fluktuację kadr, zwiększają produktywność pracowników o 24%, mają bardziej lojalnych klientów, a ich organizacje skuteczniej radzą sobie z transformacją w czasach kryzysu.
  • Odpowiemy na pytanie jaki jest najważniejszy czynnik, którym wszystkie najlepsze firmy na świecie, przewyższają DZIŚ swoich konkurentów, i jak uruchomić go w Twojej organizacji budując długoterminową przewagę na rynku.
  • Podzielimy się z Tobą praktycznym Case Study, który pozwoli Ci zrozumieć 3 poziomy Przywództwa, które potrzebujesz zrozumieć, dookreślić i zintegrować, aby pracownicy sami motywowali się do przekraczania oczekiwań klientów.

POROZMAWIAJMY:

Zainteresował Cię dzisiejszy odcinek? Zarezerwuj Bezpłatną Strategiczną Sesję i zyskaj inspiracje oraz wsparcie jak wykorzystać tą wiedzę w swojej Karierze, Biznesie i Życiu.

 

WYBITNE PRZWYÓDZTWO – TO MOŻE CI POMÓC:

PLAYLISTA WSZYSTKICH EMPOWER MONDAYS KLIKNIJ TUTAJ >>
DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI NA FB KLIKNIJ TUTAJ >>
DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI NA LI KLIKNIJ TUTAJ >>


CZY WIESZ?

Każdego tygodnia organizujemy BEZPŁATNE Konferencje ONLINE, które rozwijają 3 najważniejsze kompetencje Wybitnego Przywództwa w Świecie VUCA . Kliknij poniższy link i zapisz się na najbliższą Konferencję TERAZ!

 

Który obszar chcesz rozwinąć DZIŚ?


 

BĄDŹ ZAWSZE POINFORMOWANY, ABY NIE PRZEGAPIĆ NOWYCH MATERIAŁÓW I NAGRAŃ:


SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ NA YOUTUBIE DOŁĄCZ DO NASZEGO KANAŁU W APLIKACJI TELEGRAM

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?


Jesteśmy jedną z 3 najstarszych Szkół Coachingu w Polsce. W ciągu ostatnich dwóch dekad mieliśmy ogrmną przyjemność i zaszczy szkolić i doradzać Liderom i Managerom z 6 krajów. Chcesz nauczyć się jak skuteczniej integorwać swoje Przywództwo na 4 poziomach, by tworzyć silne i trwałe organizacje, które potafią inspirować pracowników do siągania niezwykłych wyników? Chcesz budować środowisko pracy, które przycąga, wzbudza produktynwe zaangażowanie i zatrymuje najbardziej utalentowanch i zwinych pracowników gotowych na wyzwania przysłości? Chcesz maksymalzować potencjał pracowników i zwiększać ich efektywność wykorzystując podejście coachingowe? Kliknij jeden z poniższych linków i dowiedz się, jak możemy pomóc Ci rozwinąć najważniejsze kompetencje potrzebne Liderom w czasach VUCA.