Skuteczni Liderzy Zaczynają od Self-Leadership! – Empower Mondays #7

Skuteczni Liderzy Zaczynają od Self-Leadership! – Empower Mondays #7

31 października 2021

Pomyśl … Co sprawia, że uważasz kogoś za skutecznego Lidera?

Często kiedy przywołujemy obraz skutecznych Liderów, myślimy jakie cechy i kompetencje Lidera sprawiają, że pracownicy realizują wyznaczone cele.

Ale ten obraz jest całkowicie błędny!

Raport „How To Become a Better Leader”, opublikowany w MIT Sloan Management Review, udowodnił, że istnieje jedna, najważniejsza kompetencja Liderów, którą powinni DZIŚ rozwijać WSZYSCY Przywódcy.

Z badań wynika, że właśnie ta kompetencja Liderów, wpływa bezpośrednio na wyniki finansowe firm.

Jest to również najważniejsza kompetencja Liderów, która decyduje o tym, czy zbudujesz zaufanie, autorytet i staniesz się skutecznym Liderem, za którym pracownicy podążają chętnie i z przekonaniem.

Jak więc stać się autentycznym, charyzmatycznym, godnym zaufania oraz pewnym siebie Liderem i zwiększać wyniki finansowe firmy?

Zobacz najnowszy odcinek #empowermondays i poznaj najważniejszą kompetencję Liderów, którą MUSISZ DZIŚ rozwijać!

Otrzymuj nagrania na swój e-mail Otrzymuj powiadomienia w Aplikacji Telegram

Streszczenie:

W tym odcinku:

  • Poznasz psychologiczny proces leżący u podstaw tego, dlaczego uważamy niektóre osoby za Prawdziwych Liderów, a inne nie. Zacznij wykorzystywać ten proces, a Twoi pracownicy entuzjastycznie i z przekonaniem za Tobą podążą.
  • Dowiesz się jak motywować pracowników, aby angażowali się w proces realizacji celów, nawet jeśli nikt nad nimi nie stoi i nie mówi im, co mają robić.
  • Naucz się jak Wybitni Liderzy budują swoją wewnętrzną architekturę, która nadaje ich życiu sens, pomaga zachować work-life balance, oraz podejmować najważniejsze decyzje i pozostawać na właściwym kursie, bez względu na zewnętrzne okoliczności.
  • Poznasz 3 najważniejsze filary procesu stawania się autentycznym, charyzmatycznym, godnym zaufania oraz pewnym siebie Liderem.
  • Jeden ze 100 najwybitniejszych Liderów na Świecie podzieli się z Tobą 5 zasadami, które pozwolą Ci zrozumieć jak stać się i być skutecznym Liderem.

POROZMAWIAJMY:

Zainteresował Cię dzisiejszy odcinek? Zarezerwuj Bezpłatną Strategiczną Sesję i zyskaj inspiracje oraz wsparcie jak wykorzystać tą wiedzę w swojej Karierze, Biznesie i Życiu.

 

WYBITNE PRZWYÓDZTWO – TO MOŻE CI POMÓC:

PLAYLISTA WSZYSTKICH EMPOWER MONDAYS KLIKNIJ TUTAJ >>
DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI NA FB KLIKNIJ TUTAJ >>
DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI NA LI KLIKNIJ TUTAJ >>


CZY WIESZ?

Każdego tygodnia organizujemy BEZPŁATNE Konferencje ONLINE, które rozwijają 3 najważniejsze kompetencje Wybitnego Przywództwa w Świecie VUCA . Kliknij poniższy link i zapisz się na najbliższą Konferencję TERAZ!

 

Który obszar chcesz rozwinąć DZIŚ?


 

BĄDŹ ZAWSZE POINFORMOWANY, ABY NIE PRZEGAPIĆ NOWYCH MATERIAŁÓW I NAGRAŃ:


SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ NA YOUTUBIE DOŁĄCZ DO NASZEGO KANAŁU W APLIKACJI TELEGRAM

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?


Jesteśmy jedną z 3 najstarszych Szkół Coachingu w Polsce. W ciągu ostatnich dwóch dekad mieliśmy ogrmną przyjemność i zaszczy szkolić i doradzać Liderom i Managerom z 6 krajów. Chcesz nauczyć się jak skuteczniej integorwać swoje Przywództwo na 4 poziomach, by tworzyć silne i trwałe organizacje, które potafią inspirować pracowników do siągania niezwykłych wyników? Chcesz budować środowisko pracy, które przycąga, wzbudza produktynwe zaangażowanie i zatrymuje najbardziej utalentowanch i zwinych pracowników gotowych na wyzwania przysłości? Chcesz maksymalzować potencjał pracowników i zwiększać ich efektywność wykorzystując podejście coachingowe? Kliknij jeden z poniższych linków i dowiedz się, jak możemy pomóc Ci rozwinąć najważniejsze kompetencje potrzebne Liderom w czasach VUCA.