Wybitni Liderzy Mają Tylko Jeden Cel – Empower Mondays #2

Wybitni Liderzy Mają Tylko Jeden Cel – Empower Mondays #2

26 września 2021

Kiedy świat zmienia się tak bardzo, jak w ciągu ostatniego roku, jest tylko jedno słowo, które znamy i musimy stosować WYBITNIE ...

Niestety, to słowo jest błędnie rozumiane i niewłaściwie stosowane ...

To jedno słowo decyduje dziś o różnicy, między pozostaniem w tyle i zmaganiem się z niepewnością, a rozkwitem i tworzeniem nowego poziomu niezależności, poprzez wykorzystywanie możliwości, które pojawiają się po każdym kryzysie.

To słowo to PRZYWÓDZTWO …

W dzisiejszym odcinku Empower Mondays ™ dowiesz się, co wspólnego mają wszyscy Najwięksi Liderzy na Świecie, bez względu na to, jaka jest ich dziedzina Przywództwa – Ruch Społeczny, Polityka, Biznes, Organizacja charytatywna, Oświata, Administracja czy Rodzina?

Zobacz dzisiejszy odcinek i dowiedz się na czym polega Wybitne Przywództwo i jak stać się Skutecznym Liderem?!

Otrzymuj nagrania na swój e-mail Otrzymuj powiadomienia w Aplikacji Telegram

Streszczenie:

W tym odcinku:

  • Dowiesz się że Wybitne Przywództwo sprowadza się tylko do jednego celu – Zrozum go, a natychmiast zwiększysz swoją skuteczność w roli Lidera.
  • Odpowiemy na fundamentalne pytanie: Co Ty, jako Lider powinieneś robić na co dzień, co uzasadnia Twoją pensję?
  • Odkryjesz 3 najważniejsze działania, których realizacja decyduje o tym, czy organizacja stanie się Wielka, a Lider skuteczny.
  • Omówimy 4 najważniejsze mierniki efektywności, warunkujące długoterminowy sukces finansowy i rynkowy firm, na których koncentrują się Wybitni Liderzy.
  • Dowiedz się jak Skuteczni Przywódcy odchodzą od analizy i oceny przeszłości, na korzyść uczenia się o przyszłości.

POROZMAWIAJMY:

Zainteresował Cię dzisiejszy odcinek? Zarezerwuj Bezpłatną Strategiczną Sesję i zyskaj inspiracje oraz wsparcie jak wykorzystać tą wiedzę w swojej Karierze, Biznesie i Życiu.

 

WYBITNE PRZWYÓDZTWO – TO MOŻE CI POMÓC:

PLAYLISTA WSZYSTKICH EMPOWER MONDAYS KLIKNIJ TUTAJ >>
DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI NA FB KLIKNIJ TUTAJ >>
DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI NA LI KLIKNIJ TUTAJ >>


CZY WIESZ?

Każdego tygodnia organizujemy BEZPŁATNE Konferencje ONLINE, które rozwijają 3 najważniejsze kompetencje Wybitnego Przywództwa w Świecie VUCA . Kliknij poniższy link i zapisz się na najbliższą Konferencję TERAZ!

 

Który obszar chcesz rozwinąć DZIŚ?


 

BĄDŹ ZAWSZE POINFORMOWANY, ABY NIE PRZEGAPIĆ NOWYCH MATERIAŁÓW I NAGRAŃ:


SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ NA YOUTUBIE DOŁĄCZ DO NASZEGO KANAŁU W APLIKACJI TELEGRAM

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?


Jesteśmy jedną z 3 najstarszych Szkół Coachingu w Polsce. W ciągu ostatnich dwóch dekad mieliśmy ogrmną przyjemność i zaszczy szkolić i doradzać Liderom i Managerom z 6 krajów. Chcesz nauczyć się jak skuteczniej integorwać swoje Przywództwo na 4 poziomach, by tworzyć silne i trwałe organizacje, które potafią inspirować pracowników do siągania niezwykłych wyników? Chcesz budować środowisko pracy, które przycąga, wzbudza produktynwe zaangażowanie i zatrymuje najbardziej utalentowanch i zwinych pracowników gotowych na wyzwania przysłości? Chcesz maksymalzować potencjał pracowników i zwiększać ich efektywność wykorzystując podejście coachingowe? Kliknij jeden z poniższych linków i dowiedz się, jak możemy pomóc Ci rozwinąć najważniejsze kompetencje potrzebne Liderom w czasach VUCA.